Dřevo Ping G400 Stretch Fairway pro muže

Kód: 3405
Značka: Ping
0 Kč
Prodej skončil

S novými fairwayovými dřevy Ping G400 dosáhnete vyšší rychlosti míče s nejlepší kontrolou dopadu, jakou kdy Ping u svých dřev představoval. Nová impaktová plocha vyrobená z maraging oceli je o 30% pružnější a pevnější pro maximální rychlost míčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ping G400 je neutrálně vyvážené dřevo vhodné pro většinu rekreačních i sportovních hráčů. Vyrábí se v pravém i levém provedení s lofty 14,5° (č. 3), 17,5° (č.5), 20,5° (č. 7), 23,5° (č.9).

Ping G400 SFT (Straight Flight Technology) je hlava vhodná pro rekreační hráče. Těžiště má umístěné k patce pro eliminaci nežádoucích šlajzů, které zkracují vaše odpaly. Hůl má lehčí swing weight než klasická G400 pro zvýšení rychlosti míčku. Vyrábí se v pravém i levém provedení s lofty 16° (č.3), 19° (č.5), 22° (č. 7).

Ping G400 Stretch je ideální drajvovací dřevo. Bude nejvíce vyhovovat sportovním hráčům, kteří mají rychlejší švih. Hlava má těžiště umístěné blíže k impaktové ploše pro nižší pronikavější trajektorii a méně spinu. Ideální pro hru z týčka pro hráče všech úrovní. Pokročilí hráči nebudou mít problém i přes 13° loft hrát hůl i z fairwaye.

Impaktová plocha vyrobená z maraging oceli: Nový materiál použitý pro výrobu golfových holí, který se běžně používá v leteckem a jaderném průmyslu díky vysoké pevnosti. Impaktová plocha je pevnější a má lepší pružící vlastnosti. Výsledkem jsou delší odpaly a vyšší trajektorie pro maximální carry vzdálenost a lepší kontrolu dopadu míčku na greenu.

Tenká korunka, vyrobená z nerezové oceli šetří hmotnost, kterou bylo možné rozmístit do efektivnějších oblastí pro maximální promíjivost a vyšší vzletový úhel. Výstupky na vršku hlavy zvyšují stabilitu hlavy a snižují odpor vzduchu pro lepší kontakt s míčkem a přesnou pozici hlavy při impaktu.

Nejvyšší promíjivost mezi fairwayovými dřevy na trhu: Konstrukce hlavy a wolframové závaží umístěné úplně vzadu a na spodku hlavy zvyšuje promíjivost na novou úroveň. Rozdíly mezi trefenými a netrefenými odpaly jsou nyní nejmenší v historii Pingu.

Vylepšený zvuk: Pryč je hlasitý tupý zvuk při impaktu u předchozího modelu. Ping R&D ve spolupráci s inženýry na akustiku vylepšili design hlavy a rozmístění materiálu tak, aby byl zvuk tišší a příjemnější na poslech.

Ping u modelu G400 vyslyšel hlasy svých hráčů a zařadil do nabídky více shaftů, kterými lze nová dřeva osadit. Mezi hlavní, které budou nejpopulárnější, patří Alta CB 65, vyráběný ve čtyřech tvrdostech (Senior, Regular, Stiff a X-Stiff).

 

Dřevo č. 3.

 

Loft

Délka

Velikost hlavy

Swing Weight

Ping G400

14,5°

43“

181cc

D1

Ping G400 SFT

16°

43“

187cc

D0

Ping G400 LST

13°

43“

193cc

D2

 

 

Dřevo č. 5.

 

Loft

Délka

Velikost hlavy

Swing Weight

Ping G400

17,5°

42,5“

169cc

D1

Ping G400 SFT

19°

42,5“

178cc

D0

Ping G400 LST

Nevyrábí se

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: