Fitting golfových holí

Fitting golfových holí je naší specialitou. Hole na míru vám pomůžou rychleji se zlepšovat a užívat si čas strávený na golfu. Doporučujeme ho sportovním i rekreačním hráčům. V Česku patříme k největším prodejcům golfového vybavení upraveného na míru a fitting holí jsme dotáhli k dokonalosti. Během fittingové lekce se o vás postará zkušený certifikovaný fitter a budete moci vyzkoušet hole, o kterých jste vždycky snili.

Naše testovací centrum je jedno z nejlépe vybavených. Je otázkou naší profesionální cti, že v něm najdete i ty nejnovější modely holí, ačkoli to vyžaduje nemalé investice. Věříme, že to naši klienti ocení.

Co je fittingová lekce?

Ve zkratce jde o lekci, při které hráč testuje nové hole v indoor odpališti pod dohledem profesionála a měřicí techniky TrackMan - radaru, který měří švih, rychlost, trajektorii, směr a tvar odpalů. Fittingovou lekci si můžete zaplatit, (nechat si ji) darovat ve formě dárkového poukazu nebo ji budete mít zdarma, když si testované vybavení objednáte.

Jak fitting holí probíhá?

Fittingová lekce probíhá v testovacím centru CityGolf v Praze - Dolních Počernicích. Začíná konzultací vašeho současného vybavení, jeho silných a slabých stránek. Podle vaší aktuální výkonnosti a cílů, kterých chcete v golfu dosáhnout, vám fitter vybere 2 až 3 modely holí, které vám budou vyhovovat. Tyto hole si následně sami důkladně vyzkoušíte na našem indoor odpališti. Všechny vaše rány změříme TrackManem. Z naměřených hodnot vám doporučíme:

  • typ, váhu a tvrdost shaftu
  • délku shaftů, tloušťku gripů a lie hlavy

Podle výsledku měření a vašeho pocitu z testovaných holí sestavíme vaši ideální výbavu.
Na závěr s vámi probereme složení holí do vašeho bagu.

Kolik fitting stojí?

Během 60minutové fittingové lekce stihneme buďto fitting holí pro dlouhou hru nebo fitting želez a wedgí - cena lekce je 1990 Kč.
Na fitting kompletní golfové výbavy (fitting holí pro dlouhou hru, želez a wedgí) si vyhraďte 90 minut. Nabízíme ho za cenu 2490 Kč. 

Fittingovou lekci od nás budete mít zdarma, když si objednáte vybavení v minimální hodnotě 12.000 Kč - ať už upravené vám na míru, nebo i v základním provedení, pokud vám vyhovuje. 

Samotný fitting ve smyslu úprav holí na míru přímo u výrobce je v naprosté většině případů zdarma. Nejčastějším příplatkem jsou nestandardní gripy v ceně kolem 300 Kč za hůl. Jen výjimečně se klient rozhodne pro speciální shaft, kde je příplatek vyšší.

V ceně fittingové lekce je

  • servis certifikovaného fittera
  • indoor odpaliště
  • půjčení všech testovaných holí
  • TrackMan
  • míčky Titleist PRO V1x. 

Jak se na fitting objednám?

Všechny varianty fittingových lekcí si můžete rezervovat na praha@citygolf.cz nebo 723 348 464.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení