Startujeme fitting dny v Praze.

ts a bowling birthday partyPrvní fitting dny v nové sezóně v Praze na Zbraslavi a na Černém mostě.

Co jsme pro Vás připravili?

  • Fitting s TrackManem a fitterem, pouze po předchozí rezervaci.

Uvažujete o nákupu nového vybavení? Zarezervujte si svou fittingovou lekci. Změříme Vás TrackManem a fitter doporučí správný model holí, správný shaft, jeho tvrdost a délku, lie hlavy a zkontroluje složení sady tak aby Vám nechyběla hůl na žádnou vzdálenost a situaci, ve které se můžete na hřišti objevit.

Společně s časem na fitting počítejte i s přibližně 15 minutami na konzultaci ohledně výběru správného míčku. Konzultace může proběhnout před fittingovou lekcí nebo po ní. Záleží na Vás.

  • Testování vybavení, bez měření na TrackManu.

Chcete si vyzkoušet novinky od značek Titleist, TaylorMade, Ping a Mizuno? Není nic snadnějšího než dorazit (i bez předchozí rezervace) a my Vám sestavíme hole na testování, podle Vaší preference. Rozdíl proti fittingové lekci je v tom, že se Vaše odpaly nebudou měřit na TrackManu.

  • Titleist Ball Fitting - rozhovor a analýza vaší hry a doporučení ideálního míčku.

Investice do nových holí je vždy poloviční, když hrajete nesprávnými míčky. I u míčků platí, že to nejdražší automaticky nemusí být to nejlepší pro Vás. Po krátkém asi 15 minutovém rozhovoru Vám doporučíme míčky, které byste měli určitě zkusit pro zlepšení Vaší hry. 

Po skončení Ball Fittingu si odnesete vzorky doporučených míčků.