FootJoy Deluxe Shoe Bag

Kód: 52095
Novinka
Značka: FootJoy
790 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023

FootJoy Deluxe je obal na golfové boty, díky kterému udržíte pořádek ve svém autě. Použít ho můžete jak na pánské, tak na dámské golfové boty až do velikosti US13. Odvětrávaná hlavní kapsa má zip po celém obvodu pro snadné uložení bot. Menší kapsu využijete na náhradní ponožky, klíč na spiky nebo spiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obal na golfové boty FootJoy Deluxe.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové boty
Barva: Černá, Šedá

FootJoy vyrábí golfové boty, golfové oblečení a golfové rukavice, které jsou nejpoužívanější mezi profesionály a amatéry na celém světě. FootJoy golfové boty slaví úspěch především díky použitým materiálům a inovativním technologiím, které je drží vždy krok před konkurencí. Golfové oblečení FootJoy se proslavilo především oblečením do deště. FootJoy nepromokavou bundu má ve svém bagu snad každý golfista. Tím jak značka FootJoy rostla, rozšířila svůj sortiment i o golfová trička, golfové kalhoty a další oblečení, které mají za cíl zpříjemnit hráčům pobyt na hřišti, ale i mimo něj. 

Nabídka golfových rukavic FootJoy nemá slabé místo. Jejich sortiment obsahuje jak prémiové modely, vyrobené z té nejlepší kůže, modely do deště nebo modely, kde se kombinuje kůže se syntetickými materiály.

FootJoy vyrábí golfové boty, oblečení i rukavice pro zapálené golfisty, kteří ocení kvalitu a chtějí se na své vybavení maximální spolehnout.