FootJoy Premiere Field, White, Grey, golfové boty pro muže

Kód: 50809
Akce
Značka: FootJoy
5 590 Kč až –30 %
FootJoy Premiere Field, White, Grey, golfové boty pro muže
5 590 Kč až –30 % od 3 909 Kč / ks

Zvolte variantu

FootJoy Premiere Field jsou golfové boty pro pravé gentlemany. Inspirované minulostí, ale nabité posledními technologiemi. Vyrobené z prémiové kůže Pittards pro luxusní vzhled a maximální pohodlí. I přes to, že se jedná o bez spikový model, tak jsou mimořádně stabilní díky mikro výstupkům rozmístěným tak, aby poskytovaly podporu v místech, která jsou při golfu nejvíce namáhána. Vrstva bezprostředně pod chodidlem zvyšuje pohodlí a proto si boty oblíbíte pro celodenní nošení na golfu. Roční záruka na nepromokavost.

Detailní informace

Velikost: US 8,5
Skladem (1 ks) | 50809
Můžeme doručit do: 11.12.2023
5 590 Kč
3 909 Kč / ks
Velikost: US 12
Prodej skončil | 50816
5 590 Kč / ks

Detailní popis produktu

Golfová obuv FootJoy je synonymem pro kvalitu, která přetrvává už od poloviny dvacátého století. FootJoy používá prémiové materiály, které jsou časem osvědčené a jejich hlavní prioritou není barevné provedení a design, ale především funkčnost a komfort při používání.

S nabídce FootJoy můžete najít golfovou obuv pro muže, pro ženy i pro juniory. Jejich široká nabídka pokrývá preference 99% výkonnostních i rekreačních hráčů. Ať už preferujete spikové nebo bezspikové golfové boty, FootJoy vám nabízí to nejlepší.

Důkazem výjimečnosti této golfové značky jsou stovky hráčů PGA Tour a European PGA Tour, kteří na FootJoy obuv sezónu co sezónu spoléhají.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské golfové boty
Podrážka: Bez spikové
Pohlaví: Pánské
Barva: Bílá

FootJoy vyrábí golfové boty, golfové oblečení a golfové rukavice, které jsou nejpoužívanější mezi profesionály a amatéry na celém světě. FootJoy golfové boty slaví úspěch především díky použitým materiálům a inovativním technologiím, které je drží vždy krok před konkurencí. Golfové oblečení FootJoy se proslavilo především oblečením do deště. FootJoy nepromokavou bundu má ve svém bagu snad každý golfista. Tím jak značka FootJoy rostla, rozšířila svůj sortiment i o golfová trička, golfové kalhoty a další oblečení, které mají za cíl zpříjemnit hráčům pobyt na hřišti, ale i mimo něj. 

Nabídka golfových rukavic FootJoy nemá slabé místo. Jejich sortiment obsahuje jak prémiové modely, vyrobené z té nejlepší kůže, modely do deště nebo modely, kde se kombinuje kůže se syntetickými materiály.

FootJoy vyrábí golfové boty, oblečení i rukavice pro zapálené golfisty, kteří ocení kvalitu a chtějí se na své vybavení maximální spolehnout.