FootJoy Pro SL BOA, White, Grey

Kód: 53753
Novinka
Značka: FootJoy
5 590 Kč

Zvolte variantu

FootJoy PRO SL je nejpopulárnější bez spiková obuv na trhu. Jsou vyrobené z prémiové kůže Chromoskin od Pittards pro 100% nepromokavost, odolnost a dlouhou životnost. Model PRO SL je prověřený hráči na Tour po několik sezón a velké oblibě se těší díky vysoké stabilitě a přilnavosti pomocí strategicky rozmístěným mikro spikům. I na mokrém terénu vám nohy neuklouznou a vy se můžete soustředit pouze na svůj švih. Novinkou je použití Stratofoam, která tlumí vibrace, zvyšuje pohodlí a vrací vynaloženou energii jak při chůzi tak při vašem švihu. Třešničkou na dortu u tohoto prémiového modelu je utahovací systém BOA, kterým si můžete boty dotáhnout nebo povolit pro perfektní fit. Záruka na nepromokavost 1 rok.

Velikost: US 8,5
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 53753
5 590 Kč

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové boty
Podrážka: Bez spikové
Pohlaví: Pro muže
Barva: Bílá, Šedá

FootJoy vyrábí golfové boty, golfové oblečení a golfové rukavice, které jsou nejpoužívanější mezi profesionály a amatéry na celém světě. FootJoy golfové boty slaví úspěch především díky použitým materiálům a inovativním technologiím, které je drží vždy krok před konkurencí. Golfové oblečení FootJoy se proslavilo především oblečením do deště. FootJoy nepromokavou bundu má ve svém bagu snad každý golfista. Tím jak značka FootJoy rostla, rozšířila svůj sortiment i o golfová trička, golfové kalhoty a další oblečení, které mají za cíl zpříjemnit hráčům pobyt na hřišti, ale i mimo něj. 

Nabídka golfových rukavic FootJoy nemá slabé místo. Jejich sortiment obsahuje jak prémiové modely, vyrobené z té nejlepší kůže, modely do deště nebo modely, kde se kombinuje kůže se syntetickými materiály.

FootJoy vyrábí golfové boty, oblečení i rukavice pro zapálené golfisty, kteří ocení kvalitu a chtějí se na své vybavení maximální spolehnout.