FootJoy Traditions, White, golfové boty pro muže

Kód: 50889
Akce Poslední kusy skladem
Značka: FootJoy
3 390 Kč až –30 %
FootJoy Traditions, White, golfové boty pro muže
3 390 Kč až –30 % od 2 369 Kč

Zvolte variantu

FootJoy Traditions jsou golfové boty z retro edice, která oslavuje vzhled a tradici původních modelů FootJoy. Vzhled, který byl dlouhou dobu symbolem pro golfovou obuv FootJoy přichází s novými technologiemi pro maximální pohodlí a zvýšenou stabilitu. Podrážka je osazená sedmi, měnitelnými spiky. Vyrobené z pravé kůže, 100% nepromokavé a skvěle prodyšné.

Detailní informace

Velikost: US 9
Prodej skončil | 50889
3 390 Kč
2 369 Kč
Velikost: US 9,5
Prodej skončil | 50890
3 390 Kč
2 369 Kč
Velikost: US 11
Prodej skončil | 50893
3 390 Kč
Velikost: US 11,5
Prodej skončil | 50894
3 390 Kč
2 369 Kč
Velikost: US 12
Prodej skončil | 50895
3 390 Kč
Velikost: US 13
Prodej skončil | 50896
3 390 Kč

Detailní popis produktu

Golfová obuv FootJoy je synonymem pro kvalitu, která přetrvává už od poloviny dvacátého století. FootJoy používá prémiové materiály, které jsou časem osvědčené a jejich hlavní prioritou není barevné provedení a design, ale především funkčnost a komfort při používání.

S nabídce FootJoy můžete najít golfovou obuv pro muže, pro ženy i pro juniory. Jejich široká nabídka pokrývá preference 99% výkonnostních i rekreačních hráčů. Ať už preferujete spikové nebo bezspikové golfové boty, FootJoy vám nabízí to nejlepší.

Důkazem výjimečnosti této golfové značky jsou stovky hráčů PGA Tour a European PGA Tour, kteří na FootJoy obuv sezónu co sezónu spoléhají.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské golfové boty
Podrážka: Spikové
Pohlaví: Pro muže
Barva: Bílá

FootJoy vyrábí golfové boty, golfové oblečení a golfové rukavice, které jsou nejpoužívanější mezi profesionály a amatéry na celém světě. FootJoy golfové boty slaví úspěch především díky použitým materiálům a inovativním technologiím, které je drží vždy krok před konkurencí. Golfové oblečení FootJoy se proslavilo především oblečením do deště. FootJoy nepromokavou bundu má ve svém bagu snad každý golfista. Tím jak značka FootJoy rostla, rozšířila svůj sortiment i o golfová trička, golfové kalhoty a další oblečení, které mají za cíl zpříjemnit hráčům pobyt na hřišti, ale i mimo něj. 

Nabídka golfových rukavic FootJoy nemá slabé místo. Jejich sortiment obsahuje jak prémiové modely, vyrobené z té nejlepší kůže, modely do deště nebo modely, kde se kombinuje kůže se syntetickými materiály.

FootJoy vyrábí golfové boty, oblečení i rukavice pro zapálené golfisty, kteří ocení kvalitu a chtějí se na své vybavení maximální spolehnout.