G/Fore

Produkty G/FORE nejsou navrženy za zavřenými dveřmi a testovány v továrně. Zrodili se z touhy ctít bohatou tradici golfu a zároveň vnést do hry trochu více zábavy a vkusu. Sami testují prototypy, absolvují nespočet kol na hřišti a hodiny na driving rangi.

Když poprvé vyrobili charakteristické barevné oblečení a doplňky, vylepšili vše od materiálu, přes metody barvení až po jemné šití, dokud nevznikly produkty, které považují za hodné použití do hry. Tento vývojový proces posedlý detaily stále probíhá u každého nového produktu, který nese značku G/FORE – od pánského a dámského oblečení až po obuv a doplňky.

S ohledem na moderního sportovce spojují klasickou estetiku s prémiovým zpracováním a detaily, aby byly G/Fore produkty jedinečné. Hlavním smyslem značky G/FORE je i nadále pomáhat golfu posouvat se vpřed – vždy se zdravým respektem k minulosti.

1 položek celkem
G/Fore Pick It Up, modrá
Novinka
1 190 Kč

G/Fore Pick It Up je pánská golfová kšiltovka, která je vyrobena z lehkého, strečového materiálu pro vysoké pohodlí. Materiál odvětrává přebytečné teplo a rychle schne. Zapínání...

Kód: 52846

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem