Garmin Approach Z82, laserový dálkoměr

Kód: 49287
Novinka
Značka: Garmin
15 990 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.3.2023

Garmin Approach S82 je unikátní laserový GPS dálkoměr s promítáním podrobné mapy golfového hřiště do zorného pole dálkoměru. Podrobná mapa v zorném poli dokáže poskytnout informace o vzdálenostech nejen k místu, na který cílíte, ale i k dalším důležitým objektům na hřišti (překážky, dogleg, layup...). A co víc, dokáže ukázat směr a vzdálenost k jamce i z místa, ze kterého na jamku není přímá viditelnost. Approach Z82 měří vzdálenosti s mimořádnou přesností - při zaměření vlajky dosahuje přesnosti 25 cm!

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsahuje v paměti podrobné mapy více než 41 000 golfových hřišť.
  • Automatické zacílení na jamku se zvukovým potvrzením.
  • Zobrazení vzdálenosti na začátek, střed a konec greenu.
  • Dokáže pracovat s rychlostí a směrem větru.
  • Viditelná kontrolka zobrazující zapnutý turnajový režim.
  • Funkce Find My Garmin pomůže najít ztracený dálkoměr.

Zobrazení greenu: Mapový podklad zobrazuje rozvržení jamky, takže přesně znáte vzdálenost k zadní, střední a přední části greenu. Oblouk zaměřené vzdálenosti: Funkce oblouku zaměřovače vytvoří na 2D mapě CourseView oblouk zaměřené vzdálenosti, abyste si mohli dobře prohlédnout vše, co se v dané vzdálenosti nachází.

Zobrazení překážek: Na mapě můžete snadno procházet jednotlivé překážky a vzdálenosti pro přihrávky a sledovat, jak daleko to k nim máte. Vítr pod kontrolou: Dálkoměr zobrazuje rychlost a směr větru, což usnadňuje rozhodování o výběru vhodné hole a směru rány.

Vzdálenost PlayLike: Tato funkce upravuje vzdálenost u hry do kopce a z kopce na základě převýšení mezi vaší pozicí a cílem. Jamka jako na dlani: U hry naslepo vám funkce PinPointer poradí, kterým směrem se nachází jamka. Takže i když nevidíte, přesně víte, kam hrát. Přesná lokalizace vlajky: Díky funkci je snazší vlajku najít a zaměřit. A když máte zaměřeno, potvrdí vám to vibrace.

Turnajový režim: Vnější kontrolka (kterou můžete zapnout a zase vypnout) oznamuje vám i vašim spoluhráčům, že používáte povolený turnajový režim.