Garmin Approach Z82, laserový dálkoměr

Kód: 49287
Novinka
Značka: Garmin
15 990 Kč
Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
25.5.2022

Garmin Approach S82 je unikátní laserový GPS dálkoměr s promítáním podrobné mapy golfového hřiště do zorného pole dálkoměru. Podrobná mapa v zorném poli dokáže poskytnout informace o vzdálenostech nejen k místu, na který cílíte, ale i k dalším důležitým objektům na hřišti (překážky, dogleg, layup...). A co víc, dokáže ukázat směr a vzdálenost k jamce i z místa, ze kterého na jamku není přímá viditelnost. Approach Z82 měří vzdálenosti s mimořádnou přesností - při zaměření vlajky dosahuje přesnosti 25 cm!

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsahuje v paměti podrobné mapy více než 41 000 golfových hřišť.
  • Automatické zacílení na jamku se zvukovým potvrzením.
  • Zobrazení vzdálenosti na začátek, střed a konec greenu.
  • Dokáže pracovat s rychlostí a směrem větru.
  • Viditelná kontrolka zobrazující zapnutý turnajový režim.
  • Funkce Find My Garmin pomůže najít ztracený dálkoměr.

Zobrazení greenu: Mapový podklad zobrazuje rozvržení jamky, takže přesně znáte vzdálenost k zadní, střední a přední části greenu. Oblouk zaměřené vzdálenosti: Funkce oblouku zaměřovače vytvoří na 2D mapě CourseView oblouk zaměřené vzdálenosti, abyste si mohli dobře prohlédnout vše, co se v dané vzdálenosti nachází.

Zobrazení překážek: Na mapě můžete snadno procházet jednotlivé překážky a vzdálenosti pro přihrávky a sledovat, jak daleko to k nim máte. Vítr pod kontrolou: Dálkoměr zobrazuje rychlost a směr větru, což usnadňuje rozhodování o výběru vhodné hole a směru rány.

Vzdálenost PlayLike: Tato funkce upravuje vzdálenost u hry do kopce a z kopce na základě převýšení mezi vaší pozicí a cílem. Jamka jako na dlani: U hry naslepo vám funkce PinPointer poradí, kterým směrem se nachází jamka. Takže i když nevidíte, přesně víte, kam hrát. Přesná lokalizace vlajky: Díky funkci je snazší vlajku najít a zaměřit. A když máte zaměřeno, potvrdí vám to vibrace.

Turnajový režim: Vnější kontrolka (kterou můžete zapnout a zase vypnout) oznamuje vám i vašim spoluhráčům, že používáte povolený turnajový režim.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení