Golfové míčky Callaway SuperSoft, žluté, 3 míčky

Kód: 56216
Novinka
Značka: Callaway
210 Kč / ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Nové Callaway Supersoft jsou jedním z nejoblíbenějších modelů golfových míčků, zejména pro svou dlouhou a rovnou vzdálenost a především velmi měkký pocit. S novou generací došlo ke zdokonalení vnější vrstvy pláště, jádra a konstrukce, aby se klíčové výhody ještě vylepšily a dosáhly lepšího výkonu od odpaliště až po green.

Dostupné v bílé, žluté, zelené, oranžové a růžové barvě.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové míčky
Barva: Žlutá
Počet kusu v balení: 3 míčky

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.