Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Titleist Tour Speed, bílé, 3 míčky

Kód: 52088
Novinka
Značka: Titleist
320 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023

Titleist Tour Speed je nová generace golfových míčků, které mají vyšší rychlost po odpalu pro maximální vzdálenost. Aerodynamika pro pronikavou trajektorii a vysokou kontrolu dopadu míčku na greenu bez doběhu. Tour Speed jsou rychlé, ale to pro nízké skóre nestačí, těšit se můžete na stabilitu a kontrolu ran jak dlouhými holemi, tak železy i wedgemi při hře do greenu. Díky novému materiálu pláště Titleist Performance Urethane, budete překvapeni vysokým spinem a přesností s jakou můžete utočit na vlajku. Kvalita, kterou můžete očekávat od každého míčku značky Titleist, který zvolíte do hry. Dostupné v bílé a žluté barvě.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové míčky
Barva: Bílá
Počet kusu v balení: 3 míčky

Titleist je americká značka golfového vybavení, založená v roce 1932, která se od začátku zaměřuje na výrobu golfových míčků. Titleist míčky jsou symbolem kvality a nejhranější na všech profesionálních a amatérských Tour. Postupně se sortiment značky Titleist rozrostl na kompletní nabídku golfových holí, golfových bagů a dalších dolfových doplňku. Sortiment Titleist je doplněný wedgemi od Boba Vokeye a puttery od Scotty Camerona. 

Mezi hlavní hvězdy hrající vybavení Titleist patří Jordan Spieth, Justin Thomas, Adam Scott a další.