Honma A1, multicolor | 3 golfové míčky

Kód: 45768
Značka: Honma
150 Kč
Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
19.1.2022

Buďte konzistentní, delší a přesnější. Honma A1 jsou míčky vhodné pro hráče a hráčky s pomalejším švihem, kteří mají problém se šlajzem a nízkou trajektorií. Nové rozložení a počet dimplů společně se super měkkým jádrem zlepšují stabilitu odpalů dlouhými holemi a železy, zatímco ionomerový plášť dodává až o 8% měkčí pocit než ostatní míčky na trhu ve stejné kategorii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Až 70% rekreačních hráčů uvadí jako nejčastější chybu, že zahrají šlajz, který jim zkracuje odpaly. Míčky Honma A1 mají tuto chybu co nejvíce eliminovat a pomoci k více zasaženým fairwayím. Těšit se můžete na vyšší trajektorii a lepší stabilitu míčku ve vzduchu při hře z týčka a zároveň na minimální doběh a kontrolu dopadu míčku na green, díky strmějšímnu dopadovému úhlu. Míčky jsou vyrobené na Taiwanu a dodávají se v bílé barvě, nebo v balení multi color, kde je trojička bílých, žlutých, růžových a oranžových míčků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové míčky
Barva: Multicolor
Barva: Multicolor
Počet kusů v balení: 3 míčky

Honma je úplně jiná, než další masové značky s golfovým vybavením.

Honma má ve znaku krtka a ať se to někomu líbí nebo ne, má to svůj velký význam. Krtek ač zvíře slepé a žijící v neustále tmě je hnán svými instinkty a dál vrtá chodbičky aby našel potravu.

Honma je stejná, neustále hledá nové přístupy, technologie, materiály a jsou průkopníci ve výrobě shaftů. Jdou cestou jakou se nikdo před tím nevydal a stejně jako krtek neví jestli na konci cesty je potrava, oni netuší že právě teď vyrábí ty nejlepší golfové hole na světě.

Zkouší to a objevují, jen tak se můžou dostat oba ke svému cíli.

Objevte unikátní řadu luxusních golfových holí Honma Beres.