Honma TW757 B, golfová železa pro muže

Kód: 23939/5-6
Novinka Možnost otestovat
Značka: Honma
od 29 340 Kč

Zvolte variantu

Honma TW757 B jsou moderní žiletky určené pro nejlepší strikery, kteří často hrají a často trénují. Kompaktní hlavy vyrobené na základě zpětné vazby z Tour, vylepšené pro snadnější hratelnost. Pokud patříte mezi hráče s velkou představivostí a perfektním citem, tento model splní všechny vaše očekávání. Snadné modelování tvaru a výšky ran vám umožní zahrát jakýkoliv odpal a útočit na vlajku ze všech pozic. Každá hůl má speciálně upravený bounce a offset pro ideální parametry ran. Patky modelů TW757 jsou tvarované pro precizní kontakt s povrchem a maximální kontrolu.

Držení: Pravé, Shaft: Dynamic Gold HT S200 - Stiff, Složení sady: 4,5,6,7,8,9,PW
Pouze na míru. Volejte 724 948 586. | 23939/4-5
34 230 Kč
Držení: Pravé, Shaft: Dynamic Gold HT S200 - Stiff, Složení sady: 5,6,7,8,9,PW
Pouze na míru. Volejte 724 948 586. | 23939/5-6
29 340 Kč

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Výkonnostní
Promíjivost: Nízká

Honma je značka, která znamená víc než jen výrobu golfových holí. Je to společnost, která se vyznačuje tradicí řemeslného zpracování, zrozené před 60 lety a přetrvávající dodnes

Na okraji Sakaty v Japonsku sídlí společnost Honma Golf, kde 400 mistrů řemeslníků pracuje společně s jediným cílem: Vyrábět nejlepší golfové hole na světě. Od roku 1959 vyrábí Honma jedny z nejvýkonnějších golfových holí na trhu. Od inovací shaftů až po mistrovské modelování, Honma posouvá řemeslo a umění výroby holí.

PROČ KRTEK?
Krtci jsou kulturně uznávaní pro svou snahu a odhodlání. Krtek vytrvale hledá svou kořist a nakonec najde její zdroje. S omezeným zrakem se krtek musí spoléhat na své přirozené, ale vyspělé instinkty, aby se mu dařilo. Tyto vlastnosti odrážejí neustálou snahu společnosti Honma o dokonalost v umění výroby holí.

SNAHA O DOKONALOST

Klienti hledají u holí Honma víc než jen výkon. Hledají ducha nekompromisní dokonalosti, který je zabudován do každé hole, kterou Honma vyrábí. Žádné kompromisy, žádná automatizovaná řešení. Výrobci holí pro masový trh se snaží eliminovat lidské chyby. Ve společnosti Honma se snažíme zachytit lidské umění. Jsme hrdí na to, co děláme. Hrdost, která začíná a končí u práce našich mistrů řemeslníků.

ULTIMÁTNÍ DOVEDNOSTI

Ve společnosti Honma se zaměřují na poslední setinu milimetru. Právě v této ultra přesné oblasti hledají nová vylepšení. Někteří z mistrů řemeslníků se tímto hledáním zabývají již dvě desetiletí v konstrukčním závodě v Sakatě. Chápou, že na vrcholu umění výrobce holí musí být každý nový výtvor naplněn krásou i výkonem. Začínají samozřejmě s nejnovějšími materiály a technologiemi, ale jejich cílem je rychle přejít od vědy o výrobě holí k umění. Honma vytváří hole pro opravdové golfové znalce.

HRDOST

Cesta k mistrovství ve výrobě holí je dlouhá. Začíná vyučením a končí, když řemeslník dokáže každý svůj pohyb naplnit jediným cílem - vyrobit ty nejlepší hole na světě. Na vrcholu svého řemesla si výrobce holí Honma dokáže přesně představit, jak se bude hotová hůl cítit a jak bude hrát v rukou zákazníka. Technologie se neustále vyvíjejí, ale mistři řemeslníci společnosti Honma chápou, že jedna hodnota zůstává nadčasová: vytvářet precizní nástroje, kterých si naši klienti budou vážit. V Honmě jsou hrdí na to co dělají. Hrdost, která začíná a končí u práce mistrů řemeslníků.