Honma TW757 P, golfová železa pro muže

Kód: 52626
Novinka Možnost otestovat
Značka: Honma
29 340 Kč

Zvolte variantu

Honma TW757 P jsou železa s vyšší promíjivostí pro pokročilé rekreační a sportovní hráče, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trénují. Od svých želez očekávají sportovní vzhled a vyšší promíjivost pro dny, kdy se úplně nedaří. Model TW757 P má progresivní vyvážení pomocí wolframových závaží. Dlouhá železa mají vysokou promíjivost, méně spinu a vyvážení pro vyšší vzletový úhel. Střední a krátká železa mají střední trajektorii a vyšší spin pro lepší kontrolu dopadu míčku na greenu. Díky nové impaktové ploše se můžete těšit na vyšší rychlost míče a větší vzdálenost i u odpalů mimo střed hlavy.

Držení: Pravé, Shaft: Ocelový NS Pro 950 Neo, Regular, Složení sady: 5,6,7,8,9,10 (PW)
Pouze na míru. Volejte 724 948 586. | 52626
29 340 Kč

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Pokročilý rekreační, Sportovní
Promíjivost: Vyšší

Honma je úplně jiná, než další masové značky s golfovým vybavením.

Honma má ve znaku krtka a ať se to někomu líbí nebo ne, má to svůj velký význam. Krtek ač zvíře slepé a žijící v neustále tmě je hnán svými instinkty a dál vrtá chodbičky aby našel potravu.

Honma je stejná, neustále hledá nové přístupy, technologie, materiály a jsou průkopníci ve výrobě shaftů. Jdou cestou jakou se nikdo před tím nevydal a stejně jako krtek neví jestli na konci cesty je potrava, oni netuší že právě teď vyrábí ty nejlepší golfové hole na světě.

Zkouší to a objevují, jen tak se můžou dostat oba ke svému cíli.

Objevte unikátní řadu luxusních golfových holí Honma Beres.