Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Honma TW757 S Driver

Kód: 52622
Novinka Možnost otestovat
Značka: Honma
18 890 Kč

Zvolte variantu

Honma TW757 S je driver vhodný pro sportovnější hráče, kteří pravidelně hrají a pravidelně trénují a preferují nižší, pronikavější trajektorii a snadnější tvarování ran. Díky nastavitelnému loftu a možnosti přesouvání závaží máte možnost driver nastavit na vyšší/nižší vzletový úhel a více/méně spinu pro ideální poměr mezi carry a celkovou vzdáleností. Model S má nižší promíjivost než model D a je neutrálně vyvážen. Díky novému slotu z karbonu na spodku hlavy bylo možné rozmístit ušetřenou hmotnost do efektivnějších míst a zvýšit promíjivost bez kompromisu na maximální hratelnost a rány přesně podle vaší představivosti.

Loft: 9°, Držení: Pravé, Shaft: Honma Vizard 757, Stiff
Skladem (1 ks) | 52622
Můžeme doručit do: 6.10.2023
18 890 Kč

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové drivery
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Sportovní
Promíjivost: Vyšší
Spin: Nižší, Střední
Trajektorie: Střední, Nižší
Vyvážení: Neutrální

Honma je značka, která znamená víc než jen výrobu golfových holí. Je to společnost, která se vyznačuje tradicí řemeslného zpracování, zrozené před 60 lety a přetrvávající dodnes

Na okraji Sakaty v Japonsku sídlí společnost Honma Golf, kde 400 mistrů řemeslníků pracuje společně s jediným cílem: Vyrábět nejlepší golfové hole na světě. Od roku 1959 vyrábí Honma jedny z nejvýkonnějších golfových holí na trhu. Od inovací shaftů až po mistrovské modelování, Honma posouvá řemeslo a umění výroby holí.

PROČ KRTEK?
Krtci jsou kulturně uznávaní pro svou snahu a odhodlání. Krtek vytrvale hledá svou kořist a nakonec najde její zdroje. S omezeným zrakem se krtek musí spoléhat na své přirozené, ale vyspělé instinkty, aby se mu dařilo. Tyto vlastnosti odrážejí neustálou snahu společnosti Honma o dokonalost v umění výroby holí.

SNAHA O DOKONALOST

Klienti hledají u holí Honma víc než jen výkon. Hledají ducha nekompromisní dokonalosti, který je zabudován do každé hole, kterou Honma vyrábí. Žádné kompromisy, žádná automatizovaná řešení. Výrobci holí pro masový trh se snaží eliminovat lidské chyby. Ve společnosti Honma se snažíme zachytit lidské umění. Jsme hrdí na to, co děláme. Hrdost, která začíná a končí u práce našich mistrů řemeslníků.

ULTIMÁTNÍ DOVEDNOSTI

Ve společnosti Honma se zaměřují na poslední setinu milimetru. Právě v této ultra přesné oblasti hledají nová vylepšení. Někteří z mistrů řemeslníků se tímto hledáním zabývají již dvě desetiletí v konstrukčním závodě v Sakatě. Chápou, že na vrcholu umění výrobce holí musí být každý nový výtvor naplněn krásou i výkonem. Začínají samozřejmě s nejnovějšími materiály a technologiemi, ale jejich cílem je rychle přejít od vědy o výrobě holí k umění. Honma vytváří hole pro opravdové golfové znalce.

HRDOST

Cesta k mistrovství ve výrobě holí je dlouhá. Začíná vyučením a končí, když řemeslník dokáže každý svůj pohyb naplnit jediným cílem - vyrobit ty nejlepší hole na světě. Na vrcholu svého řemesla si výrobce holí Honma dokáže přesně představit, jak se bude hotová hůl cítit a jak bude hrát v rukou zákazníka. Technologie se neustále vyvíjejí, ale mistři řemeslníci společnosti Honma chápou, že jedna hodnota zůstává nadčasová: vytvářet precizní nástroje, kterých si naši klienti budou vážit. V Honmě jsou hrdí na to co dělají. Hrdost, která začíná a končí u práce mistrů řemeslníků.