Honma X4, bílé golfové míčky, 3 míčky | 3 golfové míčky

Kód: 45766
Značka: Honma
320 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
30.11.2022

Míčky Honma X4 jsou určené pro hráče, kteří hledají skvělou vzdálenost bez kompromisu na měkký pocit a spin při krátké hře. Na trhu existuje spousta modelů golfových míčků, které jsou zaměřené na maximální vzdálenost nebo měkký pocit. Model X4 díky čtyř vrstvám a nejměkčímu jádru, který kdy Honma vyrobila, nabízí maximální vzdálenost z týčka a skvělý pocit a kontrolu při hře do greenu. Vyrobeno na Taiwanu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hráči s pomalejším švihem se zbytečně obírají o vzdálenost kvůli špatně vybranému míčku. Míčky zaměřené na maximální vzdálenost nemusí vždy této skupině hráčů vyhovovat, protože nenabízí dostatek spinu, který udrží míček ve vzduchu delší dobu. Honma X4 dokáže díky vysoké kompresi nabídnout hráčům s pomalejším švihem maximální rychlost a spin míčku pro co nejdelší carry vzdálenost, zatímco uretanový cover zajisti měkký pocit při přihrávkách do greenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové míčky
Barva: Bílá
Barva: Bílá
Počet kusů v balení: 3 míčky

Honma je úplně jiná, než další masové značky s golfovým vybavením.

Honma má ve znaku krtka a ať se to někomu líbí nebo ne, má to svůj velký význam. Krtek ač zvíře slepé a žijící v neustále tmě je hnán svými instinkty a dál vrtá chodbičky aby našel potravu.

Honma je stejná, neustále hledá nové přístupy, technologie, materiály a jsou průkopníci ve výrobě shaftů. Jdou cestou jakou se nikdo před tím nevydal a stejně jako krtek neví jestli na konci cesty je potrava, oni netuší že právě teď vyrábí ty nejlepší golfové hole na světě.

Zkouší to a objevují, jen tak se můžou dostat oba ke svému cíli.

Objevte unikátní řadu luxusních golfových holí Honma Beres.