Hybrid Ping G400 pro muže

Kód: 3393
Tip
Značka: Ping
0 Kč
Prodej skončil

Hybridy Ping G400 jsou skvělou volbou pro vyplnění vzdálenostních mezer mezi fairway dřevy a nejdelším železem, které hrajete. Díky novému materiálu na impaktové ploše dosáhnete vyšší rychlosti míče a vzletového úhlu pro snadné zastavování míčku na greenu a lepší skórování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Impaktová plocha vyrobená z maraging oceli: Nový materiál použitý pro výrobu golfových holí, který se běžně používá v leteckem a jaderném průmyslu díky vysoké pevnosti. Impaktová plocha je pevnější a má lepší pružící vlastnosti. Výsledkem jsou delší odpaly a vyšší trajektorie pro maximální carry vzdálenost a lepší kontrolu dopadu míčku na greenu.

Tenká korunka, vyrobená z nerezové oceli šetří hmotnost, kterou bylo možné rozmístit do efektivnějších oblastí pro maximální promíjivost a vyšší vzletový úhel. Výstupky na vršku hlavy zvyšují stabilitu hlavy a snižují odpor vzduchu pro lepší kontakt s míčkem a přesnou pozici hlavy při impaktu.

Nejvyšší promíjivost mezi hybridy na trhu: Konstrukce hlavy a wolframové závaží umístěné úplně vzadu a na spodku hlavy zvyšuje promíjivost na novou úroveň. Rozdíly mezi trefenými a netrefenými odpaly jsou nyní nejmenší v historii Pingu.

Vylepšený zvuk: Pryč je hlasitý tupý zvuk při impaktu u předchozího modelu. Ping R&D ve spolupráci s inženýry na akustiku vylepšili design hlavy a rozmístění materiálu tak, aby byl zvuk tišší a příjemnější na poslech.

Ping u modelu G400 vyslyšel hlasy svých hráčů a zařadil do nabídky více shaftů, kterými lze nové hybridy osadit. Mezi hlavní, které budou nejpopulárnější, patří Alta CB 70, vyráběný ve čtyřech tvrdostech (Senior, Regular, Stiff a X-Stiff).

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové hybridy
Pohlaví: Pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: