Hybrid Titleist 818 H2 pro sportovní hráče

Kód: 3618
Značka: Titleist
0 Kč
Prodej skončil

Hybridy Titleist 818 H1 a H2 jsou vhodné pro rekreační i sportovní hráče. Díky širokým možnostem nastavení vyladíme hůl, přesně pro typ odpalu a vzdálenost, kterou potřebujete. Kdy jste naposledy přemýšleli jestli jít ránu do greenu z 200m? A kvůli obavám jste si to rozmysleli? Nové Titleist 818 nejsou záchranné hole, ale skórovací. Jsou přesnější než kdy před tím!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hybrid Titleist 818 H1 pro vyšší vzletový úhel a snadné dosažení vzdálenosti s minimálními rozdíly mezi trefenou nebo netrefenou ránou. Ideální pro hráče, kteří mají mělký prošvih. Vzhled podobající se více fairwayovým dřevům.

Hybrid Titleist 818 H2 je vyvážený pro nižší pronikavější trajektorii s maximálním důrazem na cit a odezvu pro snadné tvarování ran. Při založení je vidět obdelníková impaktová plocha jako u želez. Patka a přední spodní hrana impaktové plochy jsou designované pro hráče se strmějším prošvihem. Vzhled podobající se více dlouhým železům.

Žádný hráč z TOUR by nehrál hybrid z regálu! Ani vy byste neměli.

Nová úroveň nastavitelnosti. 818 H1 i H2 mají v sobě novou technologii, která se osvědčila u driverů a dřev 917. SureFit CG nabízí změnu vyvážení hlavy pomocí válečku, který má různou hmotnost. Díky tomu, je možné vyladit let míčku do posledního detailu.

„Díky 818 hybridům jsem schopný zahrát rány, které jsem si u svých želez č. 3 a č. 4 nedokázal představit“ Webb Simpson, Titleist Brand Ambassador

SureFit Hossel umožňuje nastavit loft a lie (nezávisle na sobě) do 16 různých pozic pro preferovanou výšku a tvar trajektorie.

Velká výhoda je u nových 818 v promíjivosti. O 10% vyšší MOI vám usnadní rozhodování a dodá důvěru v ránu, kterou máte před sebou. Na spodku hlavy je kapsa zaplněný polymerem, který tlumí vibrace a maximalizuje flexi impaktové plochy. I nižší švihové rychlosti dosáhnout větší vzdálenosti.

Na nové Titleist 818 H1 i H2 hybridy je možné osadit velké množství shaftů. Od lehkých pro vyšší trajektorii a více spinu pro pomalejší rychlosti a maximální carry vzdálenost až po těžší a tvrdší pro vyšší švihovou rychlost a pronikavější trajektorii pro maximální celkovou vzdálenost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové hybridy
Pohlaví: Pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: