Jucad elektrické vozíky
Doporučené

Filtry

STAV SKLADU

PŘÍZNAKY

VÝROBCE

CENA 48 990 Kč – 123 390 Kč

Filtry

STAV SKLADU

PŘÍZNAKY

VÝROBCE

CENA 48 990 Kč – 123 390 Kč

Justar Carbon Light, elektrický vozík
56 290 Kč

Justar Carbon Light je tříkolový elektrický vozík, kterým pohodlně zdoláte jakékoliv golfové hřiště. Díky pohodlnému skládání a rozkládání ho obsloužíte nejen vy, ale i vaše děti. Vozík po skončení hry snadno složíte do placatého tvaru a umístíte do kufru auta nebo caddy místnosti. Vozík je poháněný motorem zabudovaným v zadní ose. Výkonnost motoru je nadimenzovaná i na velmi kopcovitý terén, takže se nemusíte bát, že vozík bude potřebovat vaši pomoct při cestě na další vyvýšené odpaliště. Motor je absolutně tichý a přechod mezi rychlostmi je velmi plynulý.

Justar Silver, elektrický vozík
SSkladem
48 990 Kč

Justar Silver je neporazitelný vozík v poměru cena výkon. Konstrukce vyrobená z lehké, vysoce pevné slitiny hliníku zajišťuje maximální stabilitu. Vozík disponuje dvěma motory, které zajišťují plynulý přechod mezi rychlostmi. Další skvělou funkcí je automatické přibržďování při jízdě z kopce. Velkokapacitní lithiová baterie vám umožní vozík používat až na 45 jamek. To vše při váze pouhých 6.5 Kg (jen o 1 kg víc než u modelu Jucad Carbon Drive).

Justar Titan, elektrický vozík
66 490 Kč

Justar Titan je stejně lehký jako jeho karbonový bráška, ale díky celo titanové konstrukci vyniká vyšší stabilitou. Díky pohodlnému skládání a rozkládání ho obsloužíte nejen vy, ale i vaše děti. Vozík po skončení hry snadno složíte do placatého tvaru a umístíte do kufru auta nebo caddy místnosti. Vozík je poháněný motorem zabudovaným v zadní ose. Výkonnost motoru je nadimenzovaná i na velmi kopcovitý terén, takže se nemusíte bát, že vozík bude potřebovat vaši pomoct při cestě na další vyvýšené odpaliště. Motor je absolutně tichý a přechod mezi rychlostmi je velmi plynulý.

Jucad Carbon Drive 2.0, elektrický vozík
73 990 Kč

JuCad Carbon Drive 2.0 je novou generací tohoto skvělého vozíku. Proti svému předchůdci již disponuje elektronickou parkovací brzdou na obě kola, magnetickým konektorem pro připojení baterie k vozíku a displejem stavu nabití baterie.

Elegantní vozík, který je výrazný svým lesklým povrchem z vysoce odolného materiálu. Všechny kabely jsou schovány v těle vozíku, které je poháněno dvěma tichými motory. S váhou 5,5 kg je krásně ovladatelný, ale zároveň velice stabilní. S tímto vozíkem pro Vás bude i sebe víc kopcovité hřiště krásnou plackou.

Jucad Carbon Travel 2.0 Black, elektrický vozík
83 790 Kč

Tento karbonový elektrický vozík v elegantním provedení, je postaven v komplikovaném procesu výroby uhlíkového kompozitu. Plně karbonový rám, který byl speciálně navržen pro konkrétní nároky na golfovém hřišti. Tento vozík nabízí absolutní stabilitu i přes svou nízkou hmotnost. Tichý pohon všech kol Vám zaručí dva vysoce výkonné motory.

Proti svému předchůdci již disponuje elektronickou parkovací brzdou na obě kola, magnetickým konektorem pro připojení baterie k vozíku a displejem stavu nabití baterie.

Jucad Drive SL 2.0 Titan, elektrický vozík
98 890 Kč

Perfektní kombinace nadčasového designu a funkčnosti činí z JuCad drive SL 2.0 profesionální ho společníka na golfovém hřišti. Tento pohodlný elektrický vozík z vysoce kvalitního titanu nabízí maximální pohodlí. Díky jednomu kloubu se dosáhne pohodlného a plochého balení již za pár sekund. JuCad drive SL 2.0 s robustní konstrukcí je spolehlivým partnerem a je vhodný pro nejtěžší golfové bagy. Tichý pohon všech kol Vám zaručí dva vysoce výkonné motory s oboustrannou parkovací brzdou pro bezpečné zastavení i na nejstrmějším terénu. K dispozici je i integrovaný ukazatel nabití baterie. Ekologicky šetrná baterie je bezpečně uložena ve vašem bagu – tímto je baterie chráněna před vnějšími vlivy a zároveň dodává vozíku krásný a elegantní vzhled.

Proti svému předchůdci již disponuje elektronickou parkovací brzdou na obě kola, magnetickým konektorem pro připojení baterie k vozíku a displejem stavu nabití baterie.

Jucad Drive SL Classic Titan, elektrický vozík
78 190 Kč

Elektrický vozík JuCad drive SL Classic z ušlechtilého titanu, je velice elegantní. JuCad trakční systém nabízí optimální jízdní funkční vlastnosti v každém terénu. Pohon zajišťují dva unikátní, v hlavní ose skryté, nezávislé elektromotory napájené 48 voltovou lithiovou baterií s hmotností pouhých 1,1 kg. Vynikající stabilita, skvělá ovladatelnost, dokonalá skladnost.

Jucad Drive SL Travel 2.0 Titan, elektrický vozík  Extrémně skladný. Ideální na časté cestování.
98 890 Kč

S váhou pouze 5,9 kg se řadí elektrický vozík JuCad drive SL travel mezi nejlehčí ve své třídě. Tento super lehký vozík s vysoce kvalitním titanem nabízí sportovní eleganci a maximální flexibilitu. Při cestování oceníte jeho skladnost s rozměry 65 x 35 x 15 cm. Při těchto rozměrech ve složeném stavu se vejde do kufru jakéhokoliv vozidla. Vysoce výkonná lithiová baterie, šetrná k životnímu prostředí, poskytuje dostatečně silný výkon a jsou dobře skryty v golfovém bagu. JuCad trakční systém má stálý pohon dvou kol s dvěma high-tech motory, plus elektrický brzdný systém, který dává optimální výkon i na strmých místech. Při své nízké hmotnosti, stejně jako všechny vozíky JuCad, je vhodný i pro těžké golfové bagy.

Proti svému předchůdci již disponuje elektronickou parkovací brzdou na obě kola, magnetickým konektorem pro připojení baterie k vozíku a displejem stavu nabití baterie.

Jucad Drive SL Travel eX 2.0 Titan, elektrický vozík
106 390 Kč

Nejprodávanější elektrický vozík s exkluzivním příslušenstvím. Je dodáván s transportní taškou a dálkovým ovládáním. Elegantní konstrukce je vyrobena z leštěného titanu. Vynikající stabilita, skvělá ovladatelnost, dokonalá skladnost. Pohon zajišťují dva unikátní, v hlavní ose skryté, nezávislé elektromotory, napájené 48V lithiovou baterií s hmotností pouhých 1,1 kg. Díky velmi nízké hmotnosti, je možné vozík ovládat i na volnoběh.

Proti svému předchůdci již disponuje elektronickou parkovací brzdou na obě kola, magnetickým konektorem pro připojení baterie k vozíku a displejem stavu nabití baterie.

Jucad Phantom Titan 2.0, elektrický vozík
113 990 Kč

Nový unikátní model se speciální HIGH-TECH konstrukcí kol s jediným paprskem. Nová pohodlná skládací technika umožňuje, aby se vozík během několika sekund snadno a rychle složil a rozložil. Maximální komfort z jízdy zaručuje extrémně tuhý rám z titanu, výkonný a bezhlučný 48V trakční systém. Nově vyvinutý Powerlock systém umožňuje flexibilní upevnění výškově nastavitelné rukojeti. JuCad Phantom je vybaven extra plochou přenosnou taškou a samostatným obalem na kola.

Proti svému předchůdci již disponuje elektronickou parkovací brzdou na obě kola, magnetickým konektorem pro připojení baterie k vozíku a displejem stavu nabití baterie.

Jucad Phantom Titan eX 2.0, elektrický vozík
123 390 Kč

Nadčasový design, absolutní stabilita a výkon garantuje příjemnou hru současnému hráči golfu. Složení tohoto golfového vozíku zabere pouhých pár vteřin. Nastavitelná výška rukojeti usnadní ovládání vozíku - napětí páteře je tak minimální a tím zůstávají zádové svaly zcela uvolněné. Vozíky JuCad jsou vysoce stabilní a vyhovují tak i pro velmi těžké bagy. JuCad Phantom Titan Ex je nyní k dispozici se svými unikátními karbonovými ráfky. Elektrický vozík je navíc dodáván s dálkovým ovladačem JuCad, parkovací brzdou pro bezpečnost i na extrémně strmých terénech. Náklon rozpoznávání automatickou deaktivací a ukazatelem stavu nabití.

Elektrické golfové vozíky Jucad prodáváme už přes 10 let. Vyberte si nový elektrický golfový vozík s lithiovou baterií od Jucadu. Jsme autorizovaný prodejce elektrických vozíků Jucad. Postaráme se o záruční servis a zajistíme i pozáruční servis vozíků, které nebyly zakoupeny v našem obchodě.