Mizuno JPX-900 Hot Metal, ocelové shafty, pro muže

Kód: 61
Akce Tip
Značka: Mizuno
0 Kč
Prodej skončil

Mizuno JPX-900 Hot Metal jsou nejlepší železa současnosti pro rekreační i sportovní hráče. Díky novému materiálu Chromoly bylo možné zvětšit oblast sweetspotu na hranici, kam se žádné další značky za poslední dobu ani nepřiblížily.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chromoly - nový materiál, díky, kterému bylo možné zvětšit efektivní oblast pro trefování, zvýšit tím rychlost míče a minimalizovat ztráty na vzdálenosti u netrefených odpalů.

  • 360 Cup Face - nejvyšší konzistence odpalů, kterou Mizuno zatím u svých modelů dosáhlo. Minimální ztráty na vzdálenosti a optimální spin pro hru do greenu.
  • Power Frame - nejtvrdší část hlavy hole se nachází v zadní části po obvodu. Díky tomu jsou hlavy maximálně stabilní i přes zvýšenou flexi impaktové plochy. 


Mizuno JPX-900 Hot Metal mají stejné jako modely JPX 900 Forged a JPX 900 Tour progresivní design, přesně podle účelu pro jaký se jednotlivé železo používá. Dlouhá železa mají delší vzdálenost mezi špičkou a patkou pro snadnější trefování, naopak krátká železa a wedge mají velmi sportovní vzhled pro lepší cit a kontrolu při útoku na green.

Železa jsou standardně osazené prémiovým shaftem Nippon NS PRO Modus3 Tour 105, který je vhodný pro většinu rekreačních hráčů. Díky gripu New Decade MultiCompound v modré barvě dostáváte dokonale sladěný set želez, kterým se budete rychleji zlepšovat a více si vaši hru užívat.

V našem fitting centru v Praze máme k dispozici kompletní nabídku shaftů v různých délkách, díky kterým dokážeme vybrat ideální konfiguraci pro vaši postavu a švih. Díky holím na míru se budete nejen rychleji zlepšovat, ale vyvarujete se i zbytečným rizikům zranění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Pohlaví: Pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: