Mizuno Pro Fli Hi, Utility železo pro muže

Kód: 54029
Novinka
Značka: Mizuno
6 790 Kč

Zvolte variantu

Mizuno Pro Fli Hi je nový model drajvovacího železa, které nabízí vysokou rychlost míče a promíjivost hybridů a vzhled a hratelnost želez. Díky širší patce a mírnému offsetu budete míček snadněji zvedat do vzduchu na ideální trajektorii pro optimální poměr mezi carry a celkovou vzdáleností. I přes sportovní vzhled Pro Fli Hi Utility je garantovaná velmi slušná promíjivost a menší ztráty vzdálenosti u nepřesně trefených odpalů. Luxusní tmavý vzhled, který neoslňuje při založení.

Detailní informace

Loft: 19°, Držení: Pravé, Shaft: HZRDUS Smoke Black 80 HY - 6.0
Pouze na míru. Volejte 724 948 586. | 54029
6 790 Kč
Loft: 21,5°, Držení: Pravé, Shaft: HZRDUS Smoke Black 80 HY - 5.5
Pouze na míru. Volejte 724 948 586. | 54028
6 790 Kč

Detailní popis produktu

Při výrobě Mizuno Pro Fli Hi, Utility byly poprvé použity technologie a materiál, které Mizuno používá u fairwayových dřev. Výsledkem je vysoký transfer energie z vašeho švihu do míčku pro vyšší rychlost a větší vzdálenost. Wolframové závaží na spodku duté hlavy posouvá těžiště nízko pro vyšší vzletový úhel a lepší kontrolu nad dopadem míčku. Při hře Utility Pro Fli Hi se můžete spolehnout na skvělou stabilitu, konzistenci a předvídatelnost ať už se chystáte hrát ránu do greenu nebo jamku rozehrát.

Mizuno Pro Fli Hi Utility je dokonalou náhradou za dlouhá železa modelů Mizuno Pro 221, Mizuno Pro 223 nebo Mizuno Pro 225. Poradíme vám při výběru vaší combo sady pro maximální zlepšení hry.

Utility Pro Fli Hi je standardně osazený grafitovým shaftem HZRDUS Smoke Black 80, který generuje nižší pronikavou trajektorii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Utility železa
Držení: Pouze pravé
Oblíbené modelové řady: Mizuno Pro železa
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Sportovní, Výkonnostní
Dostupné hlavy: 2 (16,5°) , 3 (19°) , 4 (21,5°)
Shaft (grafit): HZRDUS Smoke Black 80 Hy

Japonská značka, která vyrobila první golfovou hůl už v roce 1933 v Osace. Není tajemstvím, že nebýt sponzorských smluv, hrálo by golfové hole Mizuno, pro svou kvalitu daleko nejvíc hráčů na PGA Tour. Golfové hole Mizuno pravidelně vyhrávají v testech vybavení a získávají si stále větší popularitu. Do přechodu mezi profesionály hrál značku Mizuno i Tiger Woods. Své největší úspěchy spojil s Mizunem i Nick Faldo a Luke Donald.