Mizuno ST-X 220 Fairway, pro ženy

Kód: 52501
Značka: Mizuno
7 590 Kč

Zvolte variantu

Mizuno ST-X 220 Fairway jsou vhodná pro rekreační hráčky, které když najdou čas na golf, chtějí ho trávit na hřišti a né na rohožce. Rekreační hráčka preferuje fairway dřeva s vysokovou promíjivostí pro snadné zasahování. Nechystá se tvarovat rány a hlavním cílem je dostat míček snadno do vzduchu a pokud možno bez velkých komplikací co nejdál na fairway nebo green. Hlavy dřev ST-X 220 jsou vyvážené pro vyšší spin, vyšší vzletový úhel a let míčku do draw, který eliminuje neefektivní šlajz.

Detailní informace

Držení: Pravé, Loft / Bounce: 18°, Shaft: Helium Nano 40, Ladies
Předobjednávka | 52501
7 590 Kč
Držení: Pravé, Loft / Bounce: 21°, Shaft: Helium Nano 40, Ladies
Předobjednávka | 52502
7 590 Kč

Detailní popis produktu

Důvěru vzbuzující tvar fairwayových dřev s designem Mizuno X-Axis, který posouvá těžiště blíže k patce a podporuje efektivní tvar ran do draw. Díky novému rozložení závaží uvnitř hlavy jsou fairwayová dřeva Mizuno ST-X 220 vhodná pro golfisty se střední švihovou rychlostí, kterým pomáhají dosahovat ideálního vzletového úhlu pro optimální carry vzdálenost a lepší kontrolu dopadu míčku na green.

Na trhu je spousta fairwayových dřev, která pouze vypadají jako promíjivá, ale míček od nich nemá dostatek spinu a nedosahuje ideální výšky ran, kterou rekreační hráči potřebují pro dosažení optimálního poměru mezi carry a celkovou vzdáleností. Model ST-X 220 je vyvážený nejen pro vyšší trajektorii a spin, ale zároveň poskytuje i největší promíjivost u nepřesných odpalů ze všech dřev, které má Mizuno aktuálně v nabídce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové hole
Pohlaví: Dámské
Typ hráče: Rekreační, Pokročilý rekreační

Japonská značka, která vyrobila první golfovou hůl už v roce 1933 v Osace. Není tajemstvím, že nebýt sponzorských smluv, hrálo by golfové hole Mizuno, pro svou kvalitu daleko nejvíc hráčů na PGA Tour. Golfové hole Mizuno pravidelně vyhrávají v testech vybavení a získávají si stále větší popularitu. Do přechodu mezi profesionály hrál značku Mizuno i Tiger Woods. Své největší úspěchy spojil s Mizunem i Nick Faldo a Luke Donald.