Nevyhovující vánoční dárky u nás můžete v nepoužitém stavu vrátit do 31.1.2023.

Mizuno ST-200 Fairway

Kód: 38804
Akce Podzimní výprodej
Značka: Mizuno
6 790 Kč –30 %
Mizuno ST-200 Fairway
6 790 Kč –30 % 4 753 Kč

Zvolte variantu

Mizuno ST-200 Fairwayová dřeva jsou skvělou volbou pro pokročilé rekreační a sportovní hráče, kteří preferují vyšší vzletový úhel, nížší spin a maximální promíjivost. Díky novým technologiím a kombinaci titanu s vysokopevnostní ocelí dostáváte ideální zbraň na zasahování fairwayí z týčka nebo dosažení greenů v regulaci. I přes nižší spin vám míček na greenech bude zastavovat několik stop od dopadu díky strmějšímu dopadovému úhlu. Více trefených fairwayí a greenů v regulaci = lepší šance na skórování.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Diamana M+ 60g - Regular, Loft: 18°
Prodej skončil | 38804
6 790 Kč
4 753 Kč
Držení: Levé, Shaft: Diamana M+ 60g - Regular, Loft: 15°
Skladem (1 ks) | 43399
Můžeme doručit do: 7.12.2022
6 790 Kč
4 753 Kč

Detailní popis produktu

Mizuno představuje nový model dřev ST-200, která jsou poprvé osazená novou impaktovou plochou z vysokopevnostní oceli pro maximální trampolínový efekt a přenos energie z vašeho švihu do míčku. Fairwayová dřeva Mizuno ST-200 kombinují dosud těžko kombinovatelné vlastnosti a to nízký spin a vysoká promíjivost.

Ideální vyvážení a rozmístění těžiště umožnilo vyrobit dřeva tak aby měla vysoký vzletový a strmější dopadový úhel pro maximální kontrolu nad doběhem. Nové vyvážení hlavy se postará, že i míčky odpálené mimo efektivní oblast poletí daleko a vaše ztráty na vzdálenosti budou minimální.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairwayová dřeva
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Pokročilý rekreační, Sportovní
Držení: Pravé i Levé
Headcover: Ano
Standardní grip: Golf Pride Tour Velvet

Japonská značka, která vyrobila první golfovou hůl už v roce 1933 v Osace. Není tajemstvím, že nebýt sponzorských smluv, hrálo by golfové hole Mizuno, pro svou kvalitu daleko nejvíc hráčů na PGA Tour. Golfové hole Mizuno pravidelně vyhrávají v testech vybavení a získávají si stále větší popularitu. Do přechodu mezi profesionály hrál značku Mizuno i Tiger Woods. Své největší úspěchy spojil s Mizunem i Nick Faldo, Luke Donald a současně i Brooks Koepka.