Mizuno ST-200 X Fairway

Kód: 43400
Akce
Značka: Mizuno
6 790 Kč –30 %
Mizuno ST-200 X Fairway
6 790 Kč –30 % 4 753 Kč

Zvolte variantu

Mizuno ST-200 X jsou fairwayová dřeva pro rekreační hráče, kteří hledají vysokou promíjivost a snadnou hratelnost. Díky novému tvaru hlavy budete míček snadno zvedat z fairway pro ideální trajektorii a poměr mezi carry a celkovou vzdáleností. Hlava je vyvážena do mírného draw a dokáže eliminovat nejčastější chybu, kdy míček vyletí vlevo a ostře se vrací vpravo. Při vývoji tohoto dřeva bylo vše podřízeno snadné hratelnosti, maximální promíjivosti a vysoké stabilitě ran odpálených mimo efektivní oblast.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Diamana M+ 60g - Regular, Loft: 18°
Skladem (1 ks) | 43400
Můžeme doručit do: 29.9.2022
6 790 Kč
4 753 Kč

Detailní popis produktu

Díky kombinaci použitých materiálů a technologií model Mizuno ST-200 X maximálně usnadňuje hru dřevy z fairwaye i z týčka. Nízká hmotnost hlavy a shaftu pomůže především hráčům a hráčkám s nižší švihovou rychlostí dosahovat větší vzdálenosti a ideální trajektorie. Toto dřevo můžete bez kompromisu použít na rány do greenu z jakékoliv pozice. Vysoký vzlet, strmý dopadový úhel a optimální spin zajistí, že míček naleznete vždy do několika stop po dopadu.

Unikátní "vlna" na spodku hlavy nejen umožnila ušetřit hmotnost, ale především zvyšuje flexi impaktové plochy pro vysoký trampolínový efekt a vyšší trajektorii ran. Ušetřená hmotnost byla rozmístěna efektivněji po okrajích hlavy pro maximální promíjivost a stabilitu u odpalů trefených mimo sweetspot.

Stabilnější rány = lepší skóre.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairwayová dřeva
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Rekreační
Držení: Pravé
Headcover: Ano
Standardní grip: Golf Pride Tour Velvet

Japonská značka, která vyrobila první golfovou hůl už v roce 1933 v Osace. Není tajemstvím, že nebýt sponzorských smluv, hrálo by golfové hole Mizuno, pro svou kvalitu daleko nejvíc hráčů na PGA Tour. Golfové hole Mizuno pravidelně vyhrávají v testech vybavení a získávají si stále větší popularitu. Do přechodu mezi profesionály hrál značku Mizuno i Tiger Woods. Své největší úspěchy spojil s Mizunem i Nick Faldo, Luke Donald a současně i Brooks Koepka.