Motocaddy nabíječka na lithiovou baterii pro modely S a M. (2020 a novější)

Kód: 37575
Značka: Motocaddy
2 990 Kč / ks
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele.
Položka byla vyprodána…

Nabíječka na elektrické vozíky Motocaddy řady M a S, rok výroby 2020 a novější. Součástí balení je napájecí kabel s evropskou koncovkou.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Motocaddy jsou u nás nejrozšířenější elektrické golfové vozíky. Osvědčená kvalita provedení a výkon lithiových baterií pomáhá tisícům golfistů šetřit energii.

Nabídka Motocaddy elektrických golfových vozíků je velmi jednoduchá. Můžete koupit dva typy model Motocaddy S a model Motocaddy M. Model S je "entry model", tedy golfový vozík, jehož hlavním smyslem je vozit bag po hřišti bez dalších technických vymožeností, je to ten dříč co odvede černou práci, ale kolik je hodin vám neukáže. Model Motocaddy S je po složení trochu větší, takže kdo bojujete s místem v kurfu, mrkněte před koupí na rozměry. 

Golfové vozíky Motocaddy M jsou technologicky dál a nabízí golfistům větší komfort. Vozíky jsou o hodně skladnější, budete se divit, že vozík co uveze celou vaši výbavu se dá složit do tak malého tvaru. Motocaddy M1, Motocaddy M3 Pro a Motocaddy M5 GPS mají zároveň i modely DHC (Down Hill Control), které vám budou přibržďovat při jízdě z kopce.