Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Brno a Plzeň, těšíme se na vás!

Rozšiřujeme se do Brna a do Plzně.

V CityGolfu prodáváme jen ty nejlepší golfové značky, které bychom jako hráči sami hráli a proto vám je můžeme s důvěrou doporučovat.

Golf je hodně o pocitu a taky o radosti, proto si stojíme za tím, že skvělá nabídka a možnost si osobně vyzkoušet ideální rukavici, padnoucí oblečení a boty nebo golfové hole přesně pro váš švih, je možné jen v kamenných obchodech.

Proto jsme se rozhodli otevřít nový obchod s testovacím centrem v Brně.

Najdete ho od 1.5.2022 na adrese Holandská 10, kde pro vás bude na 220 m2 připraveno to nejlepší z golfového vybavení, servis golfových holí a plně vybavené fitting centrum s TrackManem.

Díky skvělému partnerství s Greensgate resortem v Dýšině budete moci od sezóny 2022 nakoupit náš sortiment nejpoužívanějšího příslušenství a doplňků přímo na golfové recepci a zároveň využít i služeb našeho mobilního fitting centra v podobě chystaných fitting dnů.

Mimo tyto dvě nová místa nás můžete navštívit v kamenných obchodech v Praze Pardubicích. Náš sortiment naleznete také v obchodech na hřištích Panorama v Kácově, Loreta v Pyšelích, Ypsilon v Liberci a na Čertově Břemeni.

Děkujeme za vaši přízen a těšíme se na viděnou!