Fitting den Greensgate Dýšina

Vážení klienti,

rádi bychom vás pozvali na fitting den, který se bude konat v sobotu 25.9. od 10 až 17hod. na driving rangi resortu Greensgate Dýšina (driving range u bistra).

Fitting golfových holí

Na testování bude připravena kompletní nabídka od značek Titleist, Honma, Mizuno a Callaway vč. horkých novinek želez od Titleistu (T300, T200, T100s, T100), želez TaylorMade P-790 (2021) a P-770 nebo želez Ping i59. 

Testovat bude možné nejen novinky želez, ale i drivery, dřeva a hybridy Titleist, Honma, Callaway nebo po předchozí domluvě i další značky.

Ball fitting Titleist

Pro všechny návštěvníky bude po celou dobu fitting dne přítomný zástupce značky Titleist, který vám do podrobna vysvětlí rozdíly mezi modely míčků Titleist a doporučí ten nejlepší pro vaši hru. Po krátkém interview budete mít možnost doporučené míčky vyzkoušet na putting greenu a na krátké hře.

Informace k fittingu golfových holí

Fitting golfových holí bude možný pouze po předchozí rezervaci. Jen tak si na vás můžeme vyhradit čas abychom vše důkladně vyzkoušeli a zohlednili. Rezervaci svého čas můžete provést na 723 34 84 64 (723 FIT ING) nebo praha@citygolf.cz.

Cena za fittingovou lekci je 1.490 Kč, za fitting želez nebo driveru/dřeva nebo 1.990 Kč za kompletní fitting (Platba v hotovosti na místě). Při objednání testovaného vybavení je fittingová lekce zdarma a zaplacenou cenu 1.490/1.990 Kč odečítáme v plné výši.

V ceně fittingové lekce máte 60/90 minut s fitterem, zapůjčení testovaného vybavení, míčky na rozcvičení a testování, pronájem odpaliště, a měření na TrackManu.

Těšíme se na Vás.

bm_greensgate_logo_rgb_left_color