Kalendář fitting dnů Titleist

Silný podzim na novinky je tu! Startujeme fitting dny na železa Titleist 718.

Šest nových sad je připravených zlepšit vaši hru.

Schránka-2

Kalendář fitting dnů
 • Čtvrtek 12.10.2017, Citygolf Fitting centrum, Českobrodská 920, Praha 9. TrackMan, míčky Titleist PRO V1x

 

 • Čtvrtek 5.10.2017, Citygolf Fitting centrum, Českobrodská 920, Praha 9. TrackMan, míčky Titleist PRO V1x
 • Pátek 6.10.2017, Citygolf Fitting centrum, Českobrodská 920, Praha 9. TrackMan, míčky Titleist PRO V1x

 

 • Středa 6.9.2017, Praha - Zbraslav, Driving range - travnatá odpaliště. TrackMan, míčky Titleist PRO V1x
 • Čtvrtek 7.9.2017, Praha - Zbraslav, Driving range - travnatá odpaliště. TrackMan, míčky Titleist PRO V1x
 • Pátek 8.9.2017, Golf & Spa resort Kunětická hora, Driving range - travnatá odpaliště. TrackMan, míčky Titleist PRO V1x

 

 • Středa 20.9.2017, Praha - Zbraslav, Driving range - travnatá odpaliště. TrackMan, míčky Titleist PRO V1x
 • Čtvrtek 21.9.2017, Praha - Zbraslav, Driving range - travnatá odpaliště. TrackMan, míčky Titleist PRO V1x
 • Pátek 22.9.2017, Golf & Spa resort Kunětická hora, Driving range - travnatá odpaliště. TrackMan, míčky Titleist PRO V1x


Rezervace: Jiří Pfléger, +420 608 269 966, jiri.pfleger@citygolf.cz 

Všechny fitting dny budou probíhat společně se zastoupením značky Titleist. K dispozici bude na testování kompletní nabídka

 • nových želez řady 718,
 • nových hybridů 818,
 • driverů a dřev 917
 • wedgi SM6.

 

Součástí každé fitting lekce bude i představení sortimentu míčku Titleist. Model, který společně vybereme si zdarma odnesete a budete ho moci otestovat při vaší příští hře!

Schránka-1

Titleist AP1 718 jsou nová železa pro rekreační hráče, kteří když najdou čas na golf, chtějí ho trávit na hřišti a né na rohožce. Hráč modelu AP1 718 preferuje hole s vysokou promíjivostí pro snadné zasahování. Nechystá se tvarovat rány a hlavním cílem je dostat míček snadno do vzduchu a pokud možno bez velkých komplikací do jamky.

Titleist AP3 718 jsou konečně tu! Nejlepší varianta pro pokročilé, rekreační hráče, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trénují. Preferují snadno hratelné hole s vyšší promíjivostí a sportovnějším vzhledem. Nemáte-li ambice hrát výkonnostní golf, ale chcete sportovní hole, jsou Titleist AP3 718 ten pravý model pro vás!

Titleist AP2 718 jsou zlatým standardem pro současná železa preferovaná hráči na Tour. Ideální model pro sportovní hráče, kteří pravidelně hrají a pravidelně trénují. Preferují sportovní design holí se zvýšenou promíjivostí. Často trefují sweetspot a s vyšší pravděpodobností zasahují fairway a pozice na greenu pro snadné skórování.

Titleist CB 718 jsou železa vhodná pro výkonnostní hráče, kteří často hrají a často trénují. Zasahují sweetspot, ovládají trajektorii míčku a umí tvarovat rány. Očekávají maximální odezvu při kontaktu s míčkem. V porovnání s model MB 718 mají vyšší promíjivost.

Titleist MB 718 jsou železa vhodná pro výkonnostní hráče, kteří často hrají a často trénují. Zasahují sweetspot, ovládají trajektorii míčku a umí tvarovat rány. Očekávají maximální odezvu při kontaktu s míčkem.

Titleist T-MB 718 jsou nově celý set želez! Ideální model pro sportovní hráče, kteří pravidelně hrají a pravidelně trénují. Preferují sportovní design holí se zvýšenou promíjivostí. Často trefují sweetspot a s vyšší pravděpodobností zasahují fairway a pozice na greenu pro snadné skórování. Proti modelům CB a MB má model T-MB vyšší trajektorii a díky kombinaci několika dalších materiálů vyšší rychlost míče pro maximální vzdálenost.

Schránka-2