Kompletní bag od Mizuno bez kompromisů.

Mizuno patří mezi nejpopulárnější a nejuznávanější golfové brandy na trhu. Jejich úspěch dokazuje vůle hráčů na PGA Tour hrát jejich vybavení i bez ambasadorských smluv. Hráči bez kontraktu nejčastěji volí vybavení Mizuno. V CityGolf obchodech a testovacím centru prodáváme Mizuno golfové vybavení už od roku 2010 a každý rok nabízíme nejširší nabídku na testování v České republice. Stovky fittingových lekcí jen potvrzují velkou oblíbenost Mizuno želez a wedgí, což už se stalo standardem. Novinkou je rostoucí popularita jejich golfových holí pro dlouhu hru. Dlouho se Mizuno snažilo dostat mezi top značky na trhu driverů a dřev, ale dokola bojovali s důvěrou, kdy hráči nevěřili, že Mizuno driver a dřevo můžou být stejně dobré nebo lepší než vybavení od Callaway, Titleist, TaylorMade nebo Pingu. 

2000x1000 ST (1)

Mizuno je japonská značka a s urputností japoncům vlastní dokázali vyrobit golfové hole pro dlouhu hru, které konkurují a poráží zavedené značky na trhu. Důkazem toho je i fakt, že hráči se smlouvou s Mizuno začali jejich drivery a dřeva zařazovat do svých bagů. Díky tomu je Mizuno kompletní značkou, která vám vybaví kompletní bag tím nejlepším od driveru, dřev, hybridů, želez, wedgí i patru. Bez kompromisu.

V našem pražském fitting centru můžete vyzkoušet od Mizuno kompletní nabídku golfových holí pro muže i pro ženy a vybrat to nejlepší pro Váš švih. Pokud se na fitting necítíte, ale přesto chcete dát Mizuno šanci, vybrali jsme pro vás modely hlav a shaftů, které jsou nejhranější mezi rekreačním hráči a máme je skladem na našich obchodech v Praze nebo Pardubicích.

Pro zjednodušení a lepší orientaci jaké vybavení vybrat, mrkněte na aktuálně dostupné konfigurace.

Vybavení pro rekreačního hráče

ST-Z Driver, M, RH, 10,5°, RIPTIDE 50G, 5.0
ST-Z Driver, M, RH, 10,5°, RIPTIDE 50G, 5.5
ST-Z Fairway, M, RH, 15°, Riptide CB 60, 5,5
ST-Z Fairway, M, RH, 18°, Riptide CB 60, 5,5
JPX-921 HotMetal, M, RH, 5-PW, NS Pro Neo, Regular
JPX-921 Wedge, M, RH, GW, NS Pro Neo, Regular
JPX-921 Wedge, M, RH, LW, NS Pro Neo, Regular
JPX-921 Wedge, M, RH, SW, NS Pro Neo, Regular

Vybavení pro pokročilého rekreačního nebo sportovního hráče

ST-Z Driver, M, RH, 9,5°, Motore X F3 50, Regular
ST-Z Driver, M, RH, 10,5°, Motore X F3 50, Regular
ST-Z Fairway, M, RH, 15°, Motore X F3 70, Stiff
ST-Z Fairway, M, RH, 15°, Riptide CB 60, 5,5
ST-Z Fairway, M, RH, 18°, Riptide CB 60, 5,5
JPX-921 HM PRO, M, RH, 5-PW, PXLZ 5.0 Steel Black, Regular
T-20 Raw, M, RH, 52°, Steel, Wedge
T-20 Raw, M, RH, 56°, Steel, Wedge
T-20 Raw, M, RH, 60°, Steel, Wedge

Určitě byste měli zkusit i nové patry Mizuno, které jsou kované z jednoho kusu uhlíkové oceli pro měkký pocit při kontaktu. Patry Mizuho jsou každý rok nedostupné zboží a jakmile se vyprodají, je prakticky nemožné je znovu doobjenat.

M-Craft IV Blue, M, RH, 34"
M-Craft IV White Satin, M, RH, 34"
M-Craft IV GunMetal, M, RH, 34"
M-Craft VI White Satin, M, RH, 34"

Chcete probrat výběr nového vybavení Mizuno osobně nebo po telefonu? Navštivte nás na obchodě v Praze nebo Pardubicích, nebo kontaktujte na 724 894 653 (Praha), 724 948 586 (Pardubice)

M-CRAFT-4_detail