Kompletní bag od Mizuno bez kompromisů.

Mizuno patří mezi nejpopulárnější a nejuznávanější golfové brandy na trhu. Jejich úspěch dokazuje vůle hráčů na PGA Tour hrát jejich vybavení i bez ambasadorských smluv. Hráči bez kontraktu nejčastěji volí vybavení Mizuno. V CityGolf obchodech a testovacím centru prodáváme Mizuno golfové vybavení už od roku 2010 a každý rok nabízíme nejširší nabídku na testování v České republice. Stovky fittingových lekcí jen potvrzují velkou oblíbenost Mizuno želez a wedgí, což už se stalo standardem. Novinkou je rostoucí popularita jejich golfových holí pro dlouhu hru. Dlouho se Mizuno snažilo dostat mezi top značky na trhu driverů a dřev, ale dokola bojovali s důvěrou, kdy hráči nevěřili, že Mizuno driver a dřevo můžou být stejně dobré nebo lepší než vybavení od Callaway, Titleist, TaylorMade nebo Pingu. 

2000x1000 ST (1)

Mizuno je japonská značka a s urputností japoncům vlastní dokázali vyrobit golfové hole pro dlouhu hru, které konkurují a poráží zavedené značky na trhu. Důkazem toho je i fakt, že hráči se smlouvou s Mizuno začali jejich drivery a dřeva zařazovat do svých bagů. Díky tomu je Mizuno kompletní značkou, která vám vybaví kompletní bag tím nejlepším od driveru, dřev, hybridů, želez, wedgí i patru. Bez kompromisu.

V našem pražském fitting centru můžete vyzkoušet od Mizuno kompletní nabídku golfových holí pro muže i pro ženy a vybrat to nejlepší pro Váš švih. Pokud se na fitting necítíte, ale přesto chcete dát Mizuno šanci, vybrali jsme pro vás modely hlav a shaftů, které jsou nejhranější mezi rekreačním hráči a máme je skladem na našich obchodech v Praze nebo Pardubicích.

Pro zjednodušení a lepší orientaci jaké vybavení vybrat, mrkněte na aktuálně dostupné konfigurace.

Vybavení pro rekreačního hráče

ST-Z Driver, M, RH, 10,5°, RIPTIDE 50G, 5.0
ST-Z Driver, M, RH, 10,5°, RIPTIDE 50G, 5.5
ST-Z Fairway, M, RH, 15°, Riptide CB 60, 5,5
ST-Z Fairway, M, RH, 18°, Riptide CB 60, 5,5
JPX-921 HotMetal, M, RH, 5-PW, NS Pro Neo, Regular
JPX-921 Wedge, M, RH, GW, NS Pro Neo, Regular
JPX-921 Wedge, M, RH, LW, NS Pro Neo, Regular
JPX-921 Wedge, M, RH, SW, NS Pro Neo, Regular

Vybavení pro pokročilého rekreačního nebo sportovního hráče

ST-Z Driver, M, RH, 9,5°, Motore X F3 50, Regular
ST-Z Driver, M, RH, 10,5°, Motore X F3 50, Regular
ST-Z Fairway, M, RH, 15°, Motore X F3 70, Stiff
ST-Z Fairway, M, RH, 15°, Riptide CB 60, 5,5
ST-Z Fairway, M, RH, 18°, Riptide CB 60, 5,5
JPX-921 HM PRO, M, RH, 5-PW, PXLZ 5.0 Steel Black, Regular
T-20 Raw, M, RH, 52°, Steel, Wedge
T-20 Raw, M, RH, 56°, Steel, Wedge
T-20 Raw, M, RH, 60°, Steel, Wedge

Určitě byste měli zkusit i nové patry Mizuno, které jsou kované z jednoho kusu uhlíkové oceli pro měkký pocit při kontaktu. Patry Mizuho jsou každý rok nedostupné zboží a jakmile se vyprodají, je prakticky nemožné je znovu doobjenat.

M-Craft IV Blue, M, RH, 34"
M-Craft IV White Satin, M, RH, 34"
M-Craft IV GunMetal, M, RH, 34"
M-Craft VI White Satin, M, RH, 34"

Chcete probrat výběr nového vybavení Mizuno osobně nebo po telefonu? Navštivte nás na obchodě v Praze nebo Pardubicích, nebo kontaktujte na 724 894 653 (Praha), 724 948 586 (Pardubice)

M-CRAFT-4_detail

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení