Nové modely TaylorMade P-770, P-7MC a P-7MB. Pro sportovní a výkonnostní hráče.

TaylorMade představil tři nové modely golfových želez pro sportovní a výkonnostní hráče. Rodina P-700 je opět kompletní a společně s modelem P-790 nabízí čtyři typy želez pro pokročilé golfisty a golfistky. U všech čtyřech modelů se můžete těšit na maximální výkon, skvělý pocit a do detailu zpracovaný design, který vznikl na základě zpětné vazby od nejlepších hráčů na světě a ambasadorů TaylorMade.

Otestujte nová golfová železa P-770, P-7MC a P-7MB v našich fitting centrech v Praze nebo Brně. Vybereme ideální model hlavy a shaftu. Když se sada správně sestaví je možné vytvořit i tzv. Combo sadu pro maximální výkon. Dlouhá železa můžete mít např. model P-790, krátká P-770. Případně kombinaci P-770 a P-7MC. Při fittingu vše zohledníme a nejlepší variantu doporučíme.

Jaký model je ten pravý pro vás?

TaylorMade P-790

 • Typ hráče: Pokročilý rekreační
 • Promíjivost: Největší (Porovnání mezi modely P-700)
 • Přednosti: Vyšší promíjivost, velmi měkký pocit i u ran trefených mimo sweetspot, maximální vzdálenost

TaylorMade P-770, golfová železaTaylorMade P-770

Mají v porovnání s P-790 sportovnější design, tenčí horní linku, menší offset u dlouhých želez a menší velikost hlav u krátkých želez. Nové rozmístění wolframových závaží v dutých hlavách umožnilo zvýšit trajektorii míčku, carry vzdálenost a promíjivost u dlouhých a středních želez, zatímco u krátkých želez umožnilo optimalizovat spin a trajektorii pro maximální kontrolu dopadu míčku na green. 

 • Typ hráče: Sportovní
 • Promíjivost: Solidní
 • Velikost hlavy: Větší u dlouhých želez, sportovní u kratších 
 • Přednosti: Měkký pocit, solidní promíjivost, sportovní vzhled, vysoká kontrola spinu

TaylorMade P-770 2023Zvuk a pocit z P-770 je perfektní díky nové SpeedFoam™ Air™, technologii představené v roce 2021 u modelu P-790. Nová SpeedFoam Air tlumí vibrace a strategicky podporuje impaktovou plochu pro vyšší trampolínový efekt. SpeedFoam Air je o 69% měkčí než první generace SpeedFoam, představená u předchozího modelu P-770 2019.

Model P-770 2023 odemyká vyšší rychlost míčku díky nejtenčí impaktové ploše, kterou kdy TaylorMade vyrobil. Thru-Slot Speed ​​Pocket™ a Inverted Cone Technology pomáhají udržet rychlost míčku i u odpalů mimo sweetspot pro menší ztráty vzdálenosti.

TaylorMade P-7MC, golfová železa

TaylorMade P-7MC

Každý detail nových P-7MC byl podřízen čistému vzhledu, maximální hratelnosti a zvýšené promíjivosti u delších želez. To vše zabaleno do Tour vzhledu, který preferují nejlepší hráči na světě. Železa mají minimální offset, tenkou horní linku a speciálně tvarovanou patku pro ideální kontakt s jakýmkoliv terénem.

 • Typ hráče: Výkonnostní
 • Promíjivost: Nižší
 • Velikost hlavy: Sportovní u dlouhých želez, žiletky u kratších 
 • Přednosti: Solidní promíjivost u dlouhých želez, tour design, vyšší spin a nižší trajektorie u krátkých želez

 

TaylorMade P-7MB, golfová železaTaylorMade P-7MB

P-7MB jsou pravé žiletky, které jsou určené pro nejlepší "strikery" na světě. Při vývoji tohoto modelu asistovali Rory McIlroy a Colin Morikawa, kteří společně s inženýry TaylorMade vytvořili žiletky u kterých nemusíte dělat kompromisy. P-7MB jsou připravené vám nabídnout možnost zahrát jakýkoliv tvar rány a útočit na vlajku z jakékoliv pozice.

 • Typ hráče: Výkonnostní
 • Promíjivost: Minimální
 • Velikost hlavy: Klasické žiletky
 • Přednosti: Maximální tvarování ran, precizní odezva, nižší trajektorie, vysoký spin pro maximální kontrolu

 

Golfová železa TaylorMade P-770, P-7MC a P-7MB je možné předobjednat od 6.12.2022. První doručení bude probíhat od 20.1.2023.

Rezervace fittingu v Praze na 723 348 464 (723 FITING), E-mail: praha@citygolf.cz

Rezervace fittingu v Brně na 723 348 894, E-mail: brno@citygolf.cz

629161-1000px