Nové hole? Nákup plánujte dostatečně dopředu.

Nenechávejte nákup nových golfových holí na poslední chvíli.

Asi jako v každém odvětví se aktuální situace s dodávkami a nedostupností komponent dotýká i golfového vybavení. Ještě v roce 2019 se dodavatelé předháněli v rychlosti dodávek golfových holí na míru, a tak nebylo výjimkou, že zboží dorazilo z továren v Anglii nebo Skotsku do České republiky za dobu kratší než jeden týden. Sklady byly plné komponent, lidi v práci a dopravci denně nakládali tisíce zabalených holí.

To se bohužel v roce 2021 změnilo a dodání holí vyrobených na míru se prodloužilo z původního týdne na šest až deset týdnů a v některých případech i na několik měsíců. Na vině je stále nekončící souběh okolností souvisejících s opatřeními proti covidu, nedostupností základních surovin, nedostatečnou kapacitou v dopravě z dálného východu, odchodem Velké Británie z EU a neuvěřitelným nárůstem cen snad ve všech oblastech týkajících se golfového trhu.

Pokud si chcete udělat radost nákupem nového vybavení pro sezónu 2022, máme pro vás několik informací

  • pokud jste fanouškem značek Titleist nebo Honma, doražte na fitting už nyní. Titleist bude mít přibližně v březnu nový model wedgí, ale jejich nabídka driverů, dřev, hybridů, utilit a želez bude stejná až do podzimu 2022. Honma se chystá uvést novinky až ve třetím čtvrtletí 2022.
  • TaylorMade uvede své novinky driverů, dřev a hybridů přibližně v polovině ledna 2022. Současně s tím budou na trh uvedena železa pro rekreační hráče. Aktuální nabídka želez řady P-790 a P-770 bude v nabídce i celou sezónu 2022.
  • Callaway chystá stejně jako TaylorMade launch nových driverů, dřev a hybridů na polovinu ledna. Současně s tím budou uvedena i železa pro rekreační hráče. Řada Epic a Apex bude v nabídce i celou sezónu 2022.
  • Mizuno představí hned po novém roce novou řadu želez MP pro sportovní hráče a nový driver. Železa JPX-921 budou v nabídce minimálně do srpna 2022.
  • Ping pro sezónu 2022 přijde pouze s novým modelem želez, která nahradí super úspěšnou řadu i500. Drivery, dřeva, hybridy a železa G425 zůstávají v nabídce po celý rok 2022.

Aktuálně je nutné nákup holí plánovat s větším předstihem. Každý týden dostáváme informace o dostupnostech komponent a proto vás dokážeme provést fittingem, jehož výstupem bude specifikace, kterou vám budeme schopni dodat. V případě, že by se situace po zadání objednávky do výroby změnila a dodací lhůta se prodloužila, budeme vás kontaktovat, jestli se změnou termínu souhlasíte, nebo vás pozveme na nový fitting zdarma, kdy se pokusíme vybrat podobné vybavení, které budeme schopni dodat rychleji.

CityGolf Fitting Centrum Praha, praha@citygolf.cz, 723 348 464

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení