Nové termíny fitting dnů - Lázně Bohdaneč a Dýšina

Vážení klienti,

rádi bychom vás pozvali na další várku venkovních fitting dnů, kde budete moci otestovat kompletní nabídku novinek golfového vybavení.

Pátek 17.6.2022 - Driving range Golf Resort Lázně Bohdaneč
Značky: Titleist, Callaway, TaylorMade, Ping, Mizuno a Honma.
Rezervace na: 723 34 84 64 (723 FIT ING) nebo praha@citygolf.cz

Neděle 26.6.2022 - Driving range Greensgate Golf Dýšina
Značky: Titleist, Callaway, TaylorMade, Ping, Mizuno a Honma.
Rezervace na: 723 34 84 64 (723 FIT ING) nebo praha@citygolf.cz

Uvažujete o nákupu nového vybavení? Zarezervujte si svou fittingovou lekci. Změříme Vás TrackManem a fitter doporučí správný model holí, správný shaft, jeho tvrdost a délku, lie hlavy a zkontroluje složení sady tak aby Vám nechyběla hůl na žádnou vzdálenost a situaci, ve které se můžete na hřišti objevit. 

Abychom se Vám mohli 100% věnovat, jsou fitting dny dostupné po předchozí rezervaci, jen tak dokážeme garantovat kvalitu odvedené práce. Díky času, který si rezervujeme jen pro Vás, vše důkladně vyzkoušíme a zohledníme.

V ceně fittingové lekce máte 60/90 minut s fitterem, zapůjčení testovaného vybavení, míčky na rozcvičení a testování, pronájem odpaliště, a měření na TrackManu.

Cena za fittingovou lekci je 1.990 Kč, za fitting želez nebo driveru/dřeva nebo 2.490 Kč za kompletní fitting (Platba v hotovosti na místě). Při objednání testovaného vybavení je fittingová lekce zdarma a zaplacenou cenu 1.990/2.490 Kč odečítáme v plné výši.

Rezervace na fitting dny: 723 34 84 64 (723 FIT ING) nebo praha@citygolf.cz

Těšíme se na Vás.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení