Nové termíny fitting dnů.

ts a bowling birthday party

Fitting den pátek 15.6.2018 na driving range Black Bridge Praha.

Značky: Titleist, TaylorMade.

Uvažujete o nákupu nového vybavení? Zarezervujte si svou fittingovou lekci. Změříme Vás TrackManem a fitter doporučí správný model holí, správný shaft, jeho tvrdost a délku, lie hlavy a zkontroluje složení sady tak aby Vám nechyběla hůl na žádnou vzdálenost a situaci, ve které se můžete na hřišti objevit.

Fitting dny Ping a Mizuno. Přivážíme Ping Tour Van.

Značky: Ping, Mizuno.

Unikátní příležitost jsme přichystali pro fanoušky americké značky Ping. Na dva dny se nám podařilo zajistit Ping Tour Van, díky kterému si můžete vyzkoušet snad vše co Ping pro muže, ženy i juniory vyrábí.

AKCE. Když zakoupíte po testování minimálně šest želez Mizuno, můžete si dokoupit až tři wedge Mizuno za poloviční cenu.

Termíny fittingových lekcí s Ping Tour Vanem:
Čtvrtek 21.6.2018 v Golf & Spa resortu Kunětická hora. Ping Tour Van, Mizuno.
Pátek 22.6.2018, Black Bridge, Praha. Ping Tour Van

Abychom se Vám mohli 100% věnovat, jsou fitting dny dostupné po předchozí rezervaci, jen tak dokážeme garantovat kvalitu odvedené práce. Díky času, který si rezervujeme jen pro Vás, vše důkladně vyzkoušíme a zohledníme. Cena za fittingovou lekci je 990 Kč (Platba v hotovosti na místě). Při objednání testovaného vybavení je fittingová lekce zdarma a zaplacenou cenu 990 Kč odečítáme v plné výši.

IMG-20170727-WA0000