Podzimní novinky golfových holí. Na co se těšíme.

Stává se zvykem, že druhá polovina roku přináší na trh novinky, které nahrazují končící modely golfových holí.

Abyste věděli na co se těšit, přinášíme přehled novinek, které už byly představeny, nebo které nás čekají, ale zatím o nich moc nevíme.

Železa Titleist T300, Titleist T200, Titleist T100, Titleist CB 620, Titleist MB 620.

Už v září! Dvouletý cyklus od modelů 718 dobíhá a Titleist přináší znovu pět nových modelů. Stejně jako u modelů driverů a dřev je přerušena tradiční řada AP a nová železa budou s označením T100, T200, T300. S tím, že Titleist T100 by měly být pro sportovní hráče a dost setů bude k vidění i na PGA Tour. Titleist T200 bude kompromis mezi sportovním vzhledem a vysokou promíjivostí a Titleist T300 budou nabízet vyšší trajektorii, vysokou promíjivost a maximální vzdálenost.Titleist CB 620 se posunují do kategorie holí pro výkonnostních hráčů, proti předchozímu modelu budou mít menší promíjivost a herní vlastnosti podobné klasickým žiletkám. Všechny modely budou k dispozici v našem testovacím centru v Praze.

Titleist Utility 500 a 510. Hybridy Titleist TS2 a Titleist TS3.

Utility železa jsou kategorie, ve které Titleist doteď trochu nestíhal. Proto přichází hned dva nové modely Titleist U500 a Titleist U510. Model U500 je pro výkonnostní a sportovní hráče, kteří hledají primárně hůl pro tvarování ran a co nejlepší odezvu při kontaktu s míčkem. Model Titleist U500 bude určitě prodávanější protože cílí na širokou skupinu rekreačních hráčů, kteří hledají hůl s promíjivostí hybridů, ale se vzhledem železa.

Hybridy Titleist TS2 a T3 budou doplnění řady driverů TS a fairway dřev TS. Jediné co je zatím známé je, že budou mít nastavitelný loft a od sebe odlišný tvar hlavy a impaktové plochy. Stejně jako u předchůdce 818 budou nové hybridy TS označované né jako záchranné (rescue) hole, ale jako útočné, skórovací. Všechny modely budou k dispozici v našem testovacím centru v Praze.

Scotty Cameron Teryllium patry

Limitovaná edice patrů Scotty Cameron T22 Teryllium dorazí už v srpnu. Bude jich omezené množství a zatím není v plánu, že by měly být běžně v nabídce. Více informací o chystaných modelech najdete na detailu každého patru

Železa Mizuno MP-20, Mizuno MP-20 HMB a Mizuno MP-20 MMC

Tohle bude opravdová lahůdka pro všechny sportovní hráče. Tyto tři modely nabídnou vše co můžou od svých holí vyžadovat i ty nejnáročnější. A už tradičně v nejkrásnějším vzhledu golfových želez na trhu.

  • Mizuno MP-20 budou klasické žiletky, které osloví jen velmi pokročilé hráče, kteří z nich dokáží vytěžit maximum.
  • Úplně nový model je Mizuno MP-20 HMB, kde zkratka HMB znamená Hot Metal Blade. Mizuno vyrobilo, železa se vzhledem žiletky, ale větším vydutím za impaktovou plochou u dlouhých želez. Díky tomu budou žiletky snadněji hratelné i pro rekreační hráče, kteří si tam budou moci splnit sen a zařadit tyto hole do bagu.
  • Model Mizuno MP-20 MMC jsou technologicky nejvyspělejší sadou želez. Jsou kované z uhlíkové oceli a mají v sobě titanovou vložku, která zlepšuje pocit při kontaktu s míčkem a zvyšuje promívost. Všechny modely budou k dispozici v našem testovacím centru v Praze.

Ping G Le2 pro ženy

Nová řada jen pro ženy a ženský švih. Váha hlavy, její vyvážení a nabídka lehkých shaftů má jediný úkol, dostat maximum energie z dámského švihu do míčku a prodloužit odpaly. Nabídka je kompletní od driveru až po patry ve třech designech. Dámské hole od Pingu patří mezi nejoblíbenější na Ladies PGA Tour a Ladies European Tour. Golfové hole Ping G LE2 můžete vybírat v těchto variantách:

Ping Glide 3.0 wedge

Ping Glide 3.0 jsou kompletně přepracované do posledního detailu. Nové vyvážení a design drážek nabízí více spinu, větší promíjivost a lepší kontrolu nad přihrávkami do greenu. Cílovkou těchto wedgí je celé spektrum golfistů, kteří preferují sportovní vzhled s vysokou promíjivostí. Glide 3.0 také přichází s novými patkami a lofty pro větší možnost výběru hole pro rány, které nejčastěji hrajete.

 

Další novinky budeme postupně doplňovat.