Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Proč je naše pražské fitting centrum to pravé pro vaše příští hole.

Konzistence je klíč! Golfové hole na míru.

Pražské fitting centrum CityGolf je nejvybavenější v České republice. Nad rámec největších fittingových systému golfových značek, které máme v nabídce, každý rok dokupujeme desítky shaftů a hlav, které tušíme, že můžou zlepšit hru našim klientům. Takové možnosti opravdu jinde nenajdete.

Díky široké nabídce dokážeme najít kombinaci hlavy, shaftu a gripu opravdu pro každého hráče nebo hráčku od rekreační až po výkonnostní úroveň. Fitting centrum v Praze provozujeme od roku 2013 a prošlo jím na 2500 golfistů a golfistek.

Naši hlavní pozornost soustředíme na vnitřní testování, protože konzistence a stabilita je pro nás klíčová. Ideální teplota, optimální vlhkost vzduchu, žádný vítr a pro každou ránu stejný povrch. Kvalitní rohožky, které pravidelně obměňujeme zajišťují téměř identický pocit jako při odpalech z trávy. Navíc je pozice a výška míčku vždy stejná. To je pro správné měření důležité. Nemusíme řešit výšku sečení na drivingu, hustotu trávy, jestli je podklad tvrdý, nebo po dešti měkký, u nás je pořád stejný. Ideální pro výběr ideálního vybavení.

V CityGolf fittingovém zázemí používáme kvalitní golfové míčky Titleist PRO V1x. Nebo si můžete přinést své vlastní míčky, které jste zvyklí hrát na hřišti, výsledky se tím ještě zpřesní. Díky tomu je konzistence maximální, nemusíme řešit kvalitu drivingových míčků na venkovních odpalištích.

TrackMan je u nás od začátku naprostá samozřejmost. Při měření odhalí ty nejmenší detaily a díky naměřeným datům dokážeme efektivně odhalit, jaké golfové vybavení bude to nejlepší právě pro vás. Nic nezůstane nezohledněné.

Fitting golfových holí u nás můžete absolvovat s Jirkou, který se fittingu věnuje od roku 2013 a každý rok prochází desítkami školení od všech nabízených značek. Dokáže analyzovat výsledky z TrackMana do nejmenšího detailu a poradit hráčům všech výkonnostních úrovní. Když má být pod výsledkem fittingu podepsaný, nerad dělá kompromisy. Proto se nezřídka stává, že klienti odchází s vybavením, které není jejich vysněné, ale prokazatelně lepší pro jejich hru.

Druhým fitterem je Vojta, který se fittingu věnuje od roku 2018 a svým zapálením do technologií vám dokáže snadno vysvětlit jednotlivé rozdíly mezi golfovými holemi. Vojtovou další výhodou je, že je zároveň trenérem na BlackBrige a své znalosti z fittingu snadno při lekci spojí se znalostmi trenéra. Díky tomu vám dokáže poradit nejen s výběrem vybavení, ale i s technikou golfového švihu.

Více informací o fittingu naleznete na tomto odkazu.