Nevyhovující vánoční dárky u nás můžete v nepoužitém stavu vrátit do 31.1.2023.

První várka fitting dnů je za námi.

Venkovní fitting dny jsou důležitou součástí našich služeb. Každý rok je pořádáme pro klienty, kteří preferují testování venku. Venkovní testování má jednu velkou výhodu, že je vidět celá trajektorie míčku a pocitový hráč může vnímat zvuk a pocit z kontaktu v otevřeném prostoru. Když se k venkovnímu prostředí přidá i skvělé počasí, vznikají výborné podmínky pro výběr nových golfových holí.

V prvním bloku fitting dnů jsme navštívili Pyšely, Lázně Bohdaneč, Machnín a Ypsilonku. Tyto golfové resorty patří k našim oblíbeným a vždy se rádi vracíme. Nejen skvěle připravené tréninkové plochy, ale i prostředí resortů vytváří ideální podmínky jak pro klienty tak pro nás, soustředit se na výběr toho nejlepšího golfového vybavení pro zlepšení hry.

Po loňském úspěchu s testováním míčků a holí pro krátkou hru (patrů a wedgí) na Panoramě, jsme letos zavítali na Dýšinu. Krátká hra je často podceňovaná, ale často je to ona, která rozhoduje o celkovém výsledku. Dýšina nám připravila skvělé podmínky na tréninkovém greenu což potvrzovali i překvapení klienti, kteří dorazili vyzkoušet rozdíly v chování míčků po přihrávkách, nebo rozdíly mezi jednotlivými bounci a grindy u wedgí. Wedge a patry se prakticky nezastavily a střídaly se v rukách zvědavých golfistů, kteří získávali důležité informace o jednotlivých technologiích a designech.

Děkujeme desítkám zapálených golfistů, kteří si rezervovali svůj čas na fitting a vybrali si nové golfové hole. Další fitting dny připravujeme a těšíme se "zase ven".

Pokud jste naše venkovní fitting dny nestihli, můžete si zamluvit svůj čas pro nákup nových golfových holí do CityGolf fitting centra v Praze nebo Brně. Rezervace Praha  723 348 464, E-mail: praha@citygolf.cz, Brno 723 348 894, E-mail: brno@citygolf.cz