Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Speciální testovací den na krátkou hru a patování - Dýšina.

Sobota 7.5.2022 10 až 17 hod - Cvičný green Greensgate Dýšina (před klubovnou)

Skvělá krátká hra je základem pro snižování skóre. Ať už se chystáte skórovat nebo skóre zachraňovat, bez vyladěných wedgí a ideálního patru to půjde těžko. Výběr správného golfového míčku je zase základem pro konzistenci a předvídatelnost.

Rádi bychom vás pozvali na unikátní akci testování holí pro krátkou hru a testování míčků. Na tréninkovém greenu před klubovnou na Dýšině si budete moci vyzkoušet nové wedge Titleist, TaylorMade a Callaway. Na greenu budou připravené testovací patry Scotty Cameron, Odyssey a TaylorMade.

Pro vás, kteří jste se svou krátkou hrou spokojeni je připraveno testování golfových míčků při krátké hře a patování. Široká nabídka na testování míčků od značek Titleist, Callaway, TaylorMade a Honma vám umožní porovnat spin, doběh a pocit. Výsledkem bude výběr vašeho ideálního míčku, který byste měli na hřišti hrát. Míček je důležitá součást vaší golfové výbavy.

Testovací den bude volně přístupný pro všechny návštěvníky.