Speciální testovací den na krátkou hru a patování - Dýšina.

Sobota 7.5.2022 10 až 17 hod - Cvičný green Greensgate Dýšina (před klubovnou)

Skvělá krátká hra je základem pro snižování skóre. Ať už se chystáte skórovat nebo skóre zachraňovat, bez vyladěných wedgí a ideálního patru to půjde těžko. Výběr správného golfového míčku je zase základem pro konzistenci a předvídatelnost.

Rádi bychom vás pozvali na unikátní akci testování holí pro krátkou hru a testování míčků. Na tréninkovém greenu před klubovnou na Dýšině si budete moci vyzkoušet nové wedge Titleist, TaylorMade a Callaway. Na greenu budou připravené testovací patry Scotty Cameron, Odyssey a TaylorMade.

Pro vás, kteří jste se svou krátkou hrou spokojeni je připraveno testování golfových míčků při krátké hře a patování. Široká nabídka na testování míčků od značek Titleist, Callaway, TaylorMade a Honma vám umožní porovnat spin, doběh a pocit. Výsledkem bude výběr vašeho ideálního míčku, který byste měli na hřišti hrát. Míček je důležitá součást vaší golfové výbavy.

Testovací den bude volně přístupný pro všechny návštěvníky. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení