TaylorMade M3 a TaylorMade M4 novinky 2018.

Taylormade_logoPo velmi silném podzimu s novinkami značky Titleist přijde další várka už v lednu 2018. Chystané představení novinek od TaylorMade Golf vzbuzuje pozornost už dlouho před tím, než se objeví oficiální informace.

Je jasné, že v roce 2018 bude armáda hráčů s vybavením TaylorMade asi nejzajímavější v historii a to hlavně díky jedinému jménu. Tiger Woods. Ten už se na svých sociálních sítích objevil s novinkami TaylorMade M3 a TaylorMade M4. Mezi další nejviditelnější tváře patří světová jednička Dustin Johnson, Justin Rose, Jason Day, nebo Rory McIlroy.

Podrobné informace zatím chybí, ale TaylorMade Golf pravděpodobně dodrží stejnou strategii jako u modelů M1 a M2. S označením M3 a M4 můžeme tedy čekat vždy celou řadu od driveru až po železa.

ts a bowling birthday partyTaylorMade M3 Driver bude nahrazovat model TaylorMade M1 Driver
TaylorMade M4 Driver bude nahrazovat model TaylorMade M2 Driver

TaylorMade M3 Fairway bude nahrazovat model TaylorMade M1 Fairway
TaylorMade M4 Fairway bude nahrazovat model TaylorMade M2 Fairway

TaylorMade M3 Hybrid bude nahrazovat model TaylorMade M1 Hybrid
TaylorMade M4 Hybrid bude nahrazovat model TaylorMade M2 Hybrid

TaylorMade M3 železa budou nahrazovat TaylorMade M1 železa
TaylorMade M4 železa budou nahrazovat TaylorMade M2 železa

Podle dostupných informací budou mít oba drivery nastavitelný loft, kterým budete moci efektivně ovlivnit pozici hlavy (otevřená/zavřená) a stupeň loftu pro korekci spinu a výšky trajektorie. Protože bude driver M4 určen primárně pokročilým a výkonnostním hráčům, bude stejně jako předchozí model M1 disponovat posuvnými závažími, kterými bude moci fitter vyladit výšku trajektorie, preferovaný tvar rány a hodnoty spinu do posledního detailu. Pro oba drivery budou k dispozici nové, značkové shafty, od kterých si TaylorMade Golf slibuje maximalizaci výkonů skvělých hlav M3 a M4.

V našem testovacím centru bude k dispozici široká nabídka shaftů abychom vybrali tu nejlepší variantu pro Váš švih.

Představené budou i nové technologie "Hammerhead" a "Twist Face". U první technologie půjde pravděpodobně o vyšší rychlost míče, tedy lepší přenos energie z vašeho švihu do míčku. Technologie Twist Face by měla souviset s tím, že TaylorMade přizpůsobil design hlavy podle toho v jaké pozici se nachází při impaktu a ne při založení. Více informací přineseme jakmile budou novinky oficiálně na trhu.

Novinky TaylorMade M3 a M4 budete moci hned po uvedení na trh vyzkoušet v našem pražském fitting centru s Trackmanem a míčky Titleist PRO V1x.