Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

TaylorMade Stealth 2 - vylepšená první generace pro více zasažených fairwayí

TaylorMade pro sezónu 2023 představuje druhou, vylepšenou generaci super úspěšné řady Stealth. 

Už první generace Stealth golfových holí vynikala vyjímečnou vzdáleností. Druhá generace si tuto vzdálenost zachovává a vylepšuje především promíjivost pro menší rozptyl vašich odpalů. U driverů bylo použito nejvíce karbonu v historii této značky a ušetřená hmotnost byla použita do efektivních oblastí pro maximální promíjivost.

TaylorMade Stealth 2 přináší tři modely driverů, tři modely fairway dřev a tři modely hybridů. Každá řada využívá technologie, které zlepší hru hráčům, na které cílí. Modely HD pro rekreační hráče, modely Plus pro sportovní a výkonnostní hráče a model Standard pro širokou skupinu pokročilých rekreačních a sportovních hráčů.

Kompletní nabídku novinek TaylorMade Stealth 2 si můžete prohlédnout zde. Stealth 2 můžete vyzkoušet v našich fitting centrech v Praze a Brně, kde vám doporučíme ideální variantu pro maximální zlepšení.