Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Titleist představuje novou generaci želez řady T.

Železa Titleist řady T je již možné otestovat v našem pražském a brněnském fitting centru. Objednejte si svůj čas na fitting do Prahy na praha@citygolf.cz nebo 723 348 464, nebo do Brna na brno@citygolf.cz nebo 723 348 894.

Nová generace želez Titleist T-Series zavádí nový standard v konstrukci želez a potvrzuje závazek společnosti Titleist vytvářet nejlepší železa na světě, přičemž golfistům poskytuje optimalizované možnosti výkonu od nejkratších až po nejdelší železa.

Nové modely řady T, které se osvědčily na Tour - T100, T150, T200 a T350 - poskytují bezkonkurenční cit a snadnou interakci s trávníkem ve čtyřech tvarech inspirovaných zpětnou vazbou hráčů z Tour. Každý model je navržen tak, aby maximalizoval tři dimenze výkonu želez: kontrolu vzdálenosti, kontrolu rozptylu a úhel sestupu.

Titleist byl nejhranějším železem na PGA TOUR v 18 z posledních 19 sezón, včetně každé z posledních devíti. Model T100 je i nadále nejhranějším modelem železa mezi nejlepšími hráči světa od uvedení první generace na TOUR v roce 2019.

"Nová železa řady T zvyšují laťku celkového výkonu. Hráči vždy hledají výkon želez, který by byl konzistentnější," řekl Marni Ines, ředitel vývoje želez Titleist, oddělení výzkumu a vývoje golfových holí. "Chceme, aby hráči co nejčastěji trefovali svou vzdálenost, chceme, aby hráči co nejčastěji trefovali svou preferovanou trajektorii, a chceme co nejtěsnější rozptylový vzor. Každé nové železo řady T - od T100 až po T350 - je pocitově vynikající a všechna mají lepší výkon ve všech směrech."

Titleist T100 - Moderní Tour železa.

Pro lepší hráče, kteří hledají precizní kontrolu a bezkonkurenční pocit z nejhranějšího modelu hráči na TOUR.

Železa T100, která si vybralo více profesionálních hráčů na Tour než jakákoli jiná železa na světě, jsou od svého uvedení na trh v roce 2019 v bagu těch nejlepších hráčů na světě. Hráči jako Jordan Spieth, Cameron Smith, Justin Thomas, Max Homa, Will Zalatoris, Sungjae Im a Tom Kim patří mezi mnoho hráčů, kteří důvěřují modelům T100.

Titleist T150 - Tour železa pro vyšší rychlost míčku.

Ideální model pro hráče, kteří chtějí přesnost a pocit jako u T100 s větší rychlostí míčku, vzdáleností a odpouštěním.

Železa T150 jsou postavena na stejné, plně kované platformě jako T100, ale jsou zkonstruována tak, aby byly rychlejší a delší. Hůl T150 má oproti modelu T100 o 2° silnější lofty, má nyní jistější tvar a lepší odpouštění, to vše při zachování stejné délky čepele a rozměru offsetu jako u T100, což zaručuje skutečný vzhled preferovaný sportovními hráči.

Titleist T200 - železa pro maximální vzdálenost se sportovním vzhledem.

Pro sportovní a pokročilé rekreační hráče, kteří chtějí větší vzdálenost a odpouštění, aniž by museli slevit ze sportovního vzhledu, pocitu, trajektorie nebo kontroly nad dopadem.

"Vzhled a výkon předchozí generace modelu T200 byl skutečně první svého druhu," řekl Talge (Josh Talge, Vice President, Titleist Golf Club Marketing). "Mít model, který vypadá jako Tour železo, ale funguje jako železo pro rekreační hráče, byl obrovský krok kupředu, což se projevilo v přijetí T200 na Tour. Věděli jsme však, že pokud v této generaci dokážeme zlepšit pocit a zároveň posunout nárůst výkonu, můžeme T200 posunout na další úroveň, a přesně to se Marnimu a jeho týmu podařilo."

Titleist T350 - dokonalá železa pro maximální zlepšení hry.

Pro pokročilé rekreační a rekreační hráče, kteří chtějí vyšší start míčku, výjimečnou vzdálenost a vysokou promíjivost, na které se mohou spolehnout.

"T350 jsou nejlepší železa z kategorie Game Improvement, jaké jsme kdy vyrobili. Výkon - vyšší vzletový úhel, maximální vzdálenost, a nekompromisní promíjivost - mluví sám za sebe. Když se k tomu přidá pocit a vzhled, je to opravdu třída sama pro sebe." řekl Talge. "Vidět náš nejvíce promíjivý model železa v bagu hráčů na Tour, skutečně dokazuje všestrannost celé této řady a ukazuje, že výkonnostní výhody takového železa nejsou omezeny jen na jeden typ hráčů."

Family-resize