Titleist TS Drivery jsou kompletní! Jaký vyberete?

Celý příběh Titleist TS začal výzvou, kterou přijalo Titleist R&D - vyrobit golfové hole pro dlouhou hru a "vymáčkout" maximum z každého miligramu materiálu, ze kterého je hlava vyrobená.

Než Titleist přinese na trh nové golfové hole pro rekreační hráče, probíhá obligatorní testování jejich PGA Tour Ambasadory. Zpětná vazba od Justina Thomase, Adama Scotta, Rafy Cabrery Bella nebo Jordana Spietha dala vzniknout nové řadě, která kompletně mění přístup Titleistu k golfovým holím pro dlouhou hru. Přichází doba "TITLEIST SPEED".

Díky čtyřem modelům driverů má Titleist hůl pro hráče každé kategorie. Bez kompromisu. Řada Titleist TS se skládá ze čtyřech modelů, Titleist TS1, Titleist TS2, Titleist TS3 a Titleist TS4.

Titleist TS1 Driver

je golfový driver, který má z těch čtyřech nejlehčí hlavu a vyvážení pro vyšší trajektorii a maximální promíjivost. To uvítají hlavně hráči a hráčky s pomalejší švihovkou. Současně s uvedením na trh TS1 se nabídka shaftů rozšířila o nové shafty, které mají váhu kolem 40-50 gramů. Kombinace TS1 se správným shaftem dokáže zvýšit rychlost míčku a díky tomu dostřelíte dál a přesněji.

Titeist TS2 Driver

je driver pro nejširší skupinu hráčů. Najdete ho v bagu jak u amatéra s hendikepem 30, tak na PGA Tour v bagu Justina Thomase. Hlavní výhodou golfového driveru TS2 je velká univerzálnost. U TS2 můžete měnit nejen loft, ale i závaží, které je v zadní části hlavy. Tím závažím můžete ovlivnit nejen hodnoty spinu a výšku trajektorie, ale hlavně preferenci jak chcete abyste hlavu cítili v nápřahu. Někdo preferuje těžší hlavu, někdo lehčí. Správné závaží je nutné vybrat při měření na TrackManu aby byly zachovány všechny hodnoty pro ideální trajektorii a vzdálenost.

Titleist TS3 Driver

je primárně pro pocitové hráče. Nedá se říct, že by byl jen pro ty pokročilé. Promíjivostí se blíží modelu TS2, ale už při založení si můžete všimnout ze hlava driveru TS3 má jiný tvar. Díky tomu je možné snadněji tvarovat rány a mít lepší pocit při kontaktu s míčkem. U golfových driverů Titleist TS3 je možné měnit i vyvážení na FADE, NEUTRAL a DRAW. V zadní části hlavy je dutina, do které se vsunuje "tyčka", která může mít různou hmotnost pro dokonalé vyladění trajektorie a spinu. Široká nabídka shaftů je samozřejmost.

Titleist TS4 Driver

je opakem předchozích třech. TS4 je určený velmi pokročilým hráčům, s vyšší švihovou rychlostí. Hlava má objem 430 cc a je vyvážená pro nízkou trajektorii a nízký spin. 

Fitting Titleist TS Driverů.

V pražském testovacím centru CityGolf máme k dispozici všechny hlavy golfových driverů Titleist v různých loftech. V průběhu testování s vámi vybereme správný shaft, správný loft a správné závaží pro maximální výkon, přesně podle toho jak vypadá váš švih. K dispozici máme nejširší nabídku shaftu pro Titleist TS drivery v České republice. Testujeme na TrackManu a s míčky Titleist PRO V1x. Domluvte si fittingovou lekci na +420 723 34 84 64 (723FITING).

Justin Thomas TS Driver