Odyssey 2-Ball Ten, Oversize grip

Kód: 48178
Akce
Značka: Odyssey
7 490 Kč až –20 %
Odyssey 2-Ball Ten, Oversize grip
7 490 Kč až –20 % od 5 992 Kč / ks

Zvolte variantu

Odyssey 2-Ball Ten je nový mallet v nabídce Odyssey, který je vyvážený stejně na špičce i na patce pro hráče, kteří patují po linii k jamce. Tento model v sobě kombinuje dva osvědčené designy na Tour a to 2-Ball a Ten. Spojením těchto dvou vzhledů vznikl vysoce stabilní putter, kterým budete méně chybovat a i když nebudete míček trefovat přesně, bude krásně rollovat k jamce bez velkých rozdílů na vzdálenosti. Putter je osazený oblíbeným gripem Super Stroke s oversize velikostí.

Detailní informace

Délka: 34", Držení: Pravé
Skladem (1 ks) | 48178
Můžeme doručit do: 11.12.2023
7 490 Kč
5 992 Kč / ks
Délka: 35", Držení: Pravé
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 48318
7 490 Kč / ks

Detailní popis produktu

Tvar modelové řady Odyssey Ten, klade hlavní důraz na snadnější zarovnání pro rovnější paty a vysokou promíjivost pro větší důvěru a konzistenci na greenech. Nové "Desítky" se v těchto dvou klíčových výkonnostních funkcích dramaticky zlepšily. Dále přináší snadný systém míření pomocí linky nebo míčků, shafty Stroke Lab, které tlumí vibrace při kontaktu s míčkem a impaktová plocha je osazena novou vložkou Microhinge pro ideální rollování míčku bez backspinu. Na tvaru vašeho putteru záleží!

Stroke Lab shafty pro lepší konzistenci a stabilitu

Skvělá technologie výroby shaftu šetří hmotnost materiálu ve střední části shaftu a přesouvá ji na konec shaftu pod gripem a do hlavy. Díky tomu je patr při pohybu stabilnější a paty mají vyšší konzistenci. Stroke Lab je ověřený nejlepšími hráči na PGA Tour včetně vítězů Major turnajů.

Nová impaktová vložka Microhinge

Vroubky na impaktové ploše zajišťují perfektní rolování míčku po greenu pro přesnější patování. Nová vložka je trochu tvrdčí než předchůdce a vylepšuje pocit i zvuk při kontaktu s míčkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové puttery
Pohlaví: Pánské, Dámské

Odyssey jednička, sedmička, rossie nebo 2-ball jsou nejprodávanější modely golfových patrů na trhu. Odyssey vyniká především šířkou své nabídky, ze které si vybere každý golfista nebo golfistka, bez rozdílu výkonnosti. Ať už si vyberete klasické kladívko, nebo malet s maximálním vyvážením do stran, můžete se spolehnout, že kupujete prémiový produkt, za kterým jsou tisíce hodin zkoumání materiálů a zpětné vazby hráčů z TOUR.

Vyberte si svůj nový golfový putter u nás zlepšete svou hru na greenu.