Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Odyssey White Hot OG One Wide S, putter pro ženy

Kód: 51236
Novinka
Značka: Odyssey
6 290 Kč

Zvolte variantu

Odyssey White Hot OG je řada patrů, které oslavují 20 let od prvního uvedení impaktové vložky White Hot. Bílá tlumící vložka na impaktové ploše tlumí vibrace a dává skvělou odezvu nejen nejlepším profesionálům, ale i amatérům po celém světě. Originální pocit, originální zvuk a originální výkon. Oproti původním patrům mají nové White Hot OG hlavy s matným, stříbrným finishem, který dodává velmi prémiový vzhled. Aby si vybral každý golfista a golfistka, dodávají se v osmi různých modelech s různým krčkem, přesně tak abyste při výběru nemuseli dělat žádné kompromisy.

Detailní informace

Délka: 33", Držení: Pravé
Skladem (1 ks) | 51236
Můžeme doručit do: 6.10.2023
6 290 Kč

Detailní popis produktu

White Hot je nejikoničtější, nejhranější putterová vložka všech dob s nejvíce vítězstvími na TOUR. Toto klasické jméno je synonymem pro legendární výkon a jedinečné designové vlastnosti, které hráči Tour a golfisté milují pro její měkký pocit a skvělou odezvu.

White Hot vložka je oblíbený standard již téměř 20 let a za tu dobu se potvrdilo, že neexistuje podobný insert, který by nabízel tolik skvělých vlastností. To vedlo Odyssey k tomu oživit tuto vložku s novou řadou patrů White Hot OG. Osvědčené designy hlav s vítěznou vložkou a novým materiálem hlavy vám nabídnou pocit a přesnost jako žádná jiná modelová řada.

Tato neuvěřitelná řada spojuje úžasné výhody technologie dvoudílných uretanových impaktových vložek s bohatým stříbrným PVD povrchem a jemným frézováním povrchových úprav. Perfektní výkon patrů White Hot OG doplňují shafty Stroke Lab. Ty umožnily zvýšit stabilitu a přitom ušetřit hmotnost, která mohla být použita při designu hlav pro vyšší promíjivost a lepší konzistenci na greenech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové puttery
Pohlaví: Dámské
Shaft: StrokeLab shaft

Odyssey jednička, sedmička, rossie nebo 2-ball jsou nejprodávanější modely golfových patrů na trhu. Odyssey vyniká především šířkou své nabídky, ze které si vybere každý golfista nebo golfistka, bez rozdílu výkonnosti. Ať už si vyberete klasické kladívko, nebo malet s maximálním vyvážením do stran, můžete se spolehnout, že kupujete prémiový produkt, za kterým jsou tisíce hodin zkoumání materiálů a zpětné vazby hráčů z TOUR.

Vyberte si svůj nový golfový putter u nás zlepšete svou hru na greenu.