Adidas Adicross Retro, White, Glory Pink

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

2 890 Kč
ks

Adidas Adicross Retro je oblíbený model převzatý z dámské street kolekce. Tradiční vzhled oblíbených tenisek, vyrobené z kůže a opatřené speciální podrážkou pro golf. Skvělé pohodlí díky tlumící vložce pod celým chodidlem a speciální tvarování výstupků na podrážce vám zpříjemní pohyb na hřišti po celou dobu hry i tréninku. 100% nepromokavé. Více

Výrobce: AdidasKód produktu: 19874 Doprava a platba

Kdo se spoléhá na vybavení Adidas, může si být jistý, že dostává ty nejlepší technologie a materiály. Díky velikosti značky Adidas a přesahu do snad všech možných sportovních odvětví, mají špičkové technologické centrum, které má hlavní cíl vyvíjet produkty, které zlepšují výkony sportovců. Golfová část Adidasu přebírá to nejlepší z ostatních sportů a nabízí produkty, které jsou na celém světě oblíbené nejen mezi amatéry, ale i nejlepšími profesionály. 

Zástup hráčů, kteří obouvají a oblékají vybavení Adidas na PGA a European Tour je obdivuhodný. Nejen v pánském, ale i v dámském světovém žebříčku najdete v TOP 10 hned několik golfistů a golfistek, kterým Adidas pomáhá se neustále zlepšovat.

Parametry
Pohlaví Dámské
Podrážka Bez spikové
Barva Bílá, Růžová
Nepromokavý Ano
Zavazování Tkaničky