Adidas AlphaFlex Sport, White, Indigo

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

2 990 Kč
ks

Adidas AlphaFlex Sport jsou dámské golfové boty pro všechny golfistky, které preferují sportovní, atletický vzhled. Vršek je vyrobený z lehké textilie, která je skvěle prodyšná, ale zároveň nepromokavá. O maximální pohodlí se stará EVA vložka pod celým chodidlem. Boty jsou bezspikové, ale díky speciálním výstupkům na podrážce budete cítit podporu na jakémkoliv povrchu. 100% nepromokavé. Více

Výrobce: AdidasKód produktu: 19886 Doprava a platba

Kdo se spoléhá na vybavení Adidas, může si být jistý, že dostává ty nejlepší technologie a materiály. Díky velikosti značky Adidas a přesahu do snad všech možných sportovních odvětví, mají špičkové technologické centrum, které má hlavní cíl vyvíjet produkty, které zlepšují výkony sportovců. Golfová část Adidasu přebírá to nejlepší z ostatních sportů a nabízí produkty, které jsou na celém světě oblíbené nejen mezi amatéry, ale i nejlepšími profesionály. 

Zástup hráčů, kteří obouvají a oblékají vybavení Adidas na PGA a European Tour je obdivuhodný. Nejen v pánském, ale i v dámském světovém žebříčku najdete v TOP 10 hned několik golfistů a golfistek, kterým Adidas pomáhá se neustále zlepšovat.

Parametry
Pohlaví Dámské
Podrážka Bez spikové
Barva Modrá
Nepromokavý Ano
Zavazování Tkaničky