BigMax Dri Lite Hybrid Prime, All Black

8 490 Kč
Na objednávku Sledovat dostupnost - Zboží na objednávku pro vás rádi objednáme u dodavatele. Obvykle je dodací lhůta 7-14 dní.
ks
(0 ks na skladě)
BigMax

Představujeme Dri Lite Hybrid Prime, mistrovské dílo pro moderní golfisty, kteří hledají kombinaci elegance a inovace. Tento bag, vyrobený z vynikající veganské PU kůže, posouvá styl a sofistikovanost na zcela novou úroveň. Díky vysoce kvalitnímu organizéru s měkkým povrchem a řadě účelných funkcí nabízí tento bag bezkonkurenční kompatibilitu a organizaci. Více

Kód produktu: 59406 Doprava a platba

Sofistikovaná veganská elegance
Jako první z BigMax bagů je vyrobený z veganské PU kůže. Rozhodněte se pro etickou volbu, která není na úkor luxusu. Dri Lite Hybrid Prime Stand nastavuje nová měřítka golfové elegance.

Zůstaňte flexibilní
Dri Lite Hybrid Prime je váš všestranný společník, ať už jej preferujete jako stand bag nebo cart bag. Snížené nožičky, základna kompatibilní s vozíkem, systém zámku nohou a odnímatelné popruhy nabízejí maximální kompatibilitu. Vaše hra, vaše volba - Dri Lite Hybrid Prime se přizpůsobí.

Dokonalá ochrana vašich holí
14ti místný divider na hole po celé délce s měkkým povrchem zajistí, že vaše hole budou vždy v perfektním stavu. Spolu s organizérem Value Organiser zůstane vaše vybavení v suchu a bezpečí. Hrajte s jistotou, protože víte, že vás Dri Lite Hybrid Prime chrání.

Dokonalá organizace
Vaše cennosti si zaslouží vlastní místo. Zbrusu nový organizér Value Organiser nabízí oddělené přihrádky pro více předmětů a zajišťuje, že vše bude přesně tam, kde to potřebujete. Díky třem rozděleným kapsám na cennosti jsou všechny věci v bezpečí a snadno dostupné.

Parametry
Barva Černý
Nepromokavý Ano
Váha 2,9 Kg
Počet přihrádek na hole 14
Počet kapes 7