BigMax IQ+, White/Pink

-15%
Běžná cena 7 420 Kč. Ušetříte 15% (1 130 Kč) 6 290 Kč
Na objednávku Sledovat dostupnost - Zboží na objednávku pro vás rádi objednáme u dodavatele. Obvykle je dodací lhůta 7-14 dní.
ks
(0 ks na skladě)
BigMax

BigMax IQ+ je lehký, malý, super skladný a vylepšený proti svému úspěšnému předchůdci. Těšit se můžete na jednoduchý systém složení, pomocí klapky a dvou tlačítek. Díky své malé velikosti ho snadno umístíte do kufru auta. Pokud patříte mezi hráče, kteří mají vše rádi rychle po ruce, budete nadšení z velkého odkládacího prostoru, krytého plastovým víkem na vršku vozíku a síťky na další příslušenství pod hlavním panelem. Více

Kód produktu: 24211 Doprava a platba

BigMax IQ+ je svými rozměry ideální nejen pro golfisty, ale i golfistky a juniorské hráče a hráčky. Výška madla vozíku je nastavitelná a proto si ho může hráč/hráčka nastavit přesně podle sebe. Tlačení takového vozíku se stane mnohem pohodlnější.

Díky unikátnímu systému skládání, vozík bez námahy složíte do miniaturní velikosti, která vám ušetří spoustu místa v kufru. Pokud s místem neustále bojujete, můžete po složení snadno odejmout zadní kolečka a velikost vozíku po složení ještě zmenšit.

Na BigMax IQ+ umístíte snadno jakýkoliv bag. Jak spodní tak vrchní čelisti mají nastavitelnou velikost a proto v nich bude držet jak bag na záda, tak vozíkový bag. Pomocí pružných gumiček bag uchytíte aniž byste si zamezili přístup do kapes bagů.

Vozík nepotřebuje žádnou údržbu a jeho používání si oblíbíte.

Parametry
Váha 6,8 Kg
Nastavitelná výška madla Ano
Brzda Manuální
Rozměry po šložení 58 cm x 37 cm x 42 cm