Callaway Big Bertha Reva, hybrid pro ženy

Varianta neexistuje
Pravé
27°
Grafitový - Ladies
Běžná cena 6 790 Kč. Ušetříte 24% (1 598 Kč) 5 192 Kč
Callaway

Callaway Big Bertha Reva jsou nové hybridy, kterými můžete nahradit svá dlouhá železa a vyplnit vzdálenostní mezery mezi nejdelším železem, které hrajete a fairwayovým dřevem. Vše bylo podřízeno vzdálenosti a maximální promíjivosti. Cela řada Reva byla vyvíjena společně s golfistkami všech výkonnostních kategorií, aby splňovala jejich očekávání.
Na základě zpětné vazby a zapracováním všech nejlepších technologií a materiálů, které má Callaway k dispozici vznikly golfové hole, které si zamilují golfistky, které chtějí hrát hlavně na hřišti bez dlouhých hodin trénování na rohožce. Více

Kód produktu: 16340 Doprava a platba

Pří vývoji golfových holí Callaway Big Bertha Reva bylo zohledněno to nejdůležitější co golfistky od svého vybavení očekávají.

Těšit se můžete na vyšší trajektorii, pro snadné dosažení maximální carry vzdálenosti. Super lehké, stabilní shafty, díky kterým dokážete švihnout rychleji a předat míčku více energie. Díky tenké impaktové ploše bude energie převedena do maximální rychlosti míčku pro vzdálenost, na kterou jste doteď ani nepomyslela.

Hlava, shaft, grip i headcover jsou dokonale barevně sladěné.

Parametry
Pohlaví Dámské
Typ hráče Rekreační
Nastavitelný loft Ne
Promíjivost Maximální
Headcover Ano