Callaway CB Wedge, grafitový shaft - Držení: Levé, Typ shaftu: Grafitový, Shaft: Catalyst 65 - Wedge, Loft / Bounce: 60.12

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Grafitový
Catalyst 65 - Wedge

4 090 Kč
Na objednávku Sledovat dostupnost - Zboží na objednávku pro vás rádi objednáme u dodavatele. Obvykle je dodací lhůta 7-14 dní.
ks
(0 ks na skladě)
Callaway

Callaway CB jsou wedge, které zlepší hru všech rekreačních hráčů. Při designu těchto wedgí bylo vše podřízeno co nejsnadnější hratelnosti z jakéhokoliv povrchu, bez kompromisu na perfektní kontrolu dopadu. Model CB má větší hlavy než klasické wedge, což vám pomůže k větší důvěře při založení. Poprvé byla u této kategorie wedgí použita technologie duté hlavy s výplní mikrokuličkami, které tlumí vibrace při odpalech mimo střed hlavy, pro měkký pocit blížící se kovaným wedgím. Těšit se můžete i na dostatek spinu u velmi krátkých přihrávek díky agresivním drážkám a povrchové úpravě impaktové plochy. Model CB můžete vybrat jak na ocelových, tak i na grafitových shaftech pro muže, nebo pro ženy. Stejně jako klasické wedge je možné i tento model objednat upravený na míru vaší postavě (prodloužení/zkrácení shaftu, tenčí/silnější grip). Více

Kód produktu: 197193023753 Doprava a platba

Větší důvěra a promíjivost, díky tvaru a vylepšenému designu.

Konstrukce s vydutím na zadní straně přináší hráčům větší důvěru pří založení, což přispívá lepší hratelnosti při všech typech ran. Větší velikost hlavy a drážky po celé ploše  (u wedgí 54° - 60°) zvyšují jistotu při odpalu.
Prvotřídní pocit ze hry díky konstrukci, která mění pravidla hry

První wedge Callaway s uretanovými mikrokuličkami. Jsou strategicky umístěny za impaktovou plochou, aby zlepšily cit a zvuk a zajistily neuvěřitelně měkký pocit při hře.
Agresivní spin a lepší kontrola díky drážkám Jaws Grooves

Díky drážkám Jaws, nejagresivnějším drážkám v golfu, jsou Callaway CB wedge absolutním strojem na spin. Tyto drážky byly ošetřeny face blastem pro zvýšení drsnosti povrchu, což zajišťuje spin v každém místě úderu při krátkých ranách kolem greenu.
Prémiové shafty a gripy
True Temper Elevate 95 je standardní ocelový shaft, grafitové varianty jsou k dispozici od Project X Catalyst v 65g a UST F1 s dámskou tvrdostí. Ve spolupráci se společností Golf Pride jsme vyvinuli speciální delší grip pro wedge, který umožňuje hráčům dokonale cítit každou přihrávku.

Parametry
Pohlaví Pánské