Callaway Epic Max Fairway, pro muže

-20%
Varianta neexistuje
Pravé
18°
Project X Cypher 50 – Regular

Běžná cena 8 190 Kč. Ušetříte 20% (1 638 Kč) 6 552 Kč
ks
Callaway

S Callaway Epic Max dřevy přichází nová éra rychlosti a promíjivosti, která je navržena tak, aby vedla k zásadnímu posunu v kategorii fairwayových dřev. S Epic Max Fairway Woods bude vaše švihová rychlost ještě rychlejší, vzdálenost bude delší a zasahování cílů přesnější. Callaway Epic Max nastavují novou laťku technologií pro rychlost míče, zabudovaných do větší hlavy s maximální promíjivostí. Více

Kód produktu: 21476 Doprava a platba

Vzletový úhel: vyšší | Spin: střední/vyšší | Vyvážení: draw

Vysoká rychlost míčku

Při použití umělé inteligence byla kompletně přepracovaná první generace technologie Jailbreak, která rozšiřuje efektivní oblast impaktové plochy pro maximální rychlost míčku i při nepřesně zasažených odpalech. Díky nové, pevnější konstrukci hlavy bylo možné použít novou impaktovou plochu, která pruží víc než kdy před tím. Výsledkem je výjimečná rychlost míčku napříč celou úderovou plochou.

Vyvážení pro nižší a rychlejší trajektorii

Těžiště na patce, přiblížené za impaktovou plochu generuje nižší, pronikavější trajektorii při zachování dostatku spinu pro ideální letové vlastnosti a kontrolu.

Větší hlava pro maximální promíjivost

V porovnání s modelem Epic Speed má verze Max větší hlavu a impaktovou plochu. Díky tomu mají větší promíjivost a snadnější trefování ideální pozice na úderové ploše pro lehčí zvedání míčku do vzduchu. Vyvážení do draw dokáže pomoci vykouzlit skvělý tvar rány pro maximální vzdálenost a eliminovat nežádoucí šlajz.

Nastavitelné vyvážení pro představovanou výšku ran

Dalším rozdílem proti modelu Epic Speed je možnost přesunovat závaží na patce. V hlavě jsou zabudovaná dvě závaží 2gr a 14gr, které je možné vyjmout a přehodit podle aktuální preference. Pro vyšší rány a maximální promíjivost umístěte 14gr závaží do zadního slotu a 2gr závaží do předního. Pro nižší trajektorii a nižší spin umístěte 14gr závaží do předního slotu a 2gr závaží do zadního. Díky tomu si můžete fairwayové dřevo Epic Max vytunit podle toho jestli ho používáte více na rány do greenu nebo z týčka, nebo pro maximalizaci vaší vzdálenosti zvýšením/snížením spinu míčku.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Pokročilý rekreační
Nastavitelný loft Ne
Promíjivost Vysoká
Headcover Ano